همسریابی آغاز نو

تاثیر صنعت چاپ در کشور چیست؟

2023.05.07 09:33 karenddl تاثیر صنعت چاپ در کشور چیست؟

تاثیر صنعت چاپ در کشور چیست؟
صنعت چاپ به عنوان یکی از صنایع قدیمی و مهم در جهان محسوب می‌شود. این صنعت از زمان ورودش به ایران همواره توجه بسیاری را به خود جلب نموده است. با تکامل فناوری و رشد صنعت چاپ، این فعالیت نیز تغییراتی را تجربه کرد. چاپ اندیشه برتر به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اعتبارترین چاپخانه‌ها توانسته سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد. امروزه این چاپخانه با استفاده از تکنولوژی روز به یکی از صنایع پویا و پیشرفته تبدیل شده است. در این مطلب به معرفی مختصر از این صنعت و چاپ اندیشه برتر خواهیم پرداخت.
https://preview.redd.it/m3b1bzh44dya1.jpg?width=600&format=pjpg&auto=webp&s=b555bde85eb1f5329b68a084270d82812ebdcc84

تاریخچه استفاده از چاپ

چاپ به عنوان فرآیند با قدمت در تولید نسخه های چاپی از متون، تصاویر و دیگر محتویات سال هاست جای خود را در میان مردم جا افتاده است. این فرآیند در آغاز با استفاده از تخته برش و برجسته کردن حروف انجام می شد. پس از ورود فناوری های چاپ با استفاده از قالب های فلزی بسیار پیشرفت کرد. با رشد زیاد در صنعت گرافیک و پیشرفته شدن فناوری ها و ورود تکنولوژی های نو، چاپ به یکی از صنایع پیشرفته و پرسود مبدل گشت.

فناوری های استفاده شده در صنعت چاپ

استفاده از فناوری های پیشرفته و جدید در صنعت چاپ، امکان انجام پروژه هایی با ابعاد بزرگ و دقت بالا را ایجاد کرد. پیچیده تر شدن صنعت، تنوع در نوع چاپ را رقم زد. امروزه، چاپگرهای لیزری، جوهرافشانی و چاپ دیجیتال برای این صنعت در انواع سطوح مورد استفاده قرار می‌ گیرد. محصولاتی از جمله کارت ویزیت، بروشورهای تبلیغاتی، کتاب‌ها، مجلات، بسته بندی، لوازم تبلیغاتی و سایر موارد استفاده می‌شود. نوآوری های دیجیتالی، امکان چاپ اختصاصی و سفارشی را به شما خواهد داد. این تکنولوژی باعث کاهش هزینه ها و زمان تولید نیز خواهد شد.

تاثیر صنعت چاپ در اقتصاد جهانی

صنعت چاپ امروزه به عنوان یکی از صنایع اساسی و پررونق در جهان و کشور ایران محصوب می‌شود. چاپ اندیشه برتر نیز با داشتن سهم بسیار زیاد از بازار کشور توانسته به توسعه این صنعت در کشور تبدیل شود. باید توجه داشت صنعت چاپ نقش مهم را در اقتصاد ایفا می‌ کند. چاپ اندیشه برتر توانسته از تکنولوژی خود در تولید کالاهای پر مصرف، از جمله مجلات، روزنامه ها، بسته بندی، اقلام تبلیغاتی و انواع کتاب نقش مهمی را بر عهده بگیرد. به علاوه با پیشرفت فناوری چاپ اندیشه برتر، چاپ بر روی مواد جدید را نیز به محصولات خود اضافه کرده است.
https://preview.redd.it/9nahzzh44dya1.jpg?width=766&format=pjpg&auto=webp&s=0e40c3cb2dfaf932cb3ff90e7a6bf8766ebeb4e2

طراحی و چاپ اختصاصی

یکی از نکات مهم در چاپ اندیشه برتر امکان طراحی و چاپ اختصاصی برای مشتری است. با استفاده از فناوری های دیجیتال جدیدی که این مجوعه به کار برده است، امکان طراحی و چاپ اختصاصی بر روی هر سطحی را به خود داده است. این امکان به شرکت هاُ سازمان ها و کسب و کارها این امکان را می دهد تا محصولات خود را با طراحی و چاپ اختصاصی، از سایر رقبا متمایز سازند.

نتیجه گیری چاپ اندیشه برتر

صنعت چاپ، با رشد فناوری و تکامل صنعت خود، به یکی از صنایع پیشرفته و پرسود مبدل گشته است. استفاده از فناوری های دیجیتال، امکان چاپ اختصاصی و سفارشی را توسط چاپخانه هایی مثل چاپ اندیشه برتر به کاربر خود می دهد. کاهش هزینه های چاپ و کم شدن زمان تولید به وسیله چاپ اندیشه برتر تضمین می شود. صنعت چاپ، به عنوان یکی از صنایع مهم و پررونق در جهان به حساب می آید و نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می کند.
submitted by karenddl to u/karenddl [link] [comments]


2023.03.23 11:32 fashion-world رنگ سال۲۰۲۳ / ۱۴۰۲ چه رنگیه؟

مانند هر سال قبل از آغاز سال نو میلادی، رنگ سال ۲۰۲۳ پنتون مشخص و اعلام شد. رنگ سال ۲۰۲۳ با عنوان Viva Magenta (قرمز آتشین مایل به زرشکی و به رنگ گل رز) معرفی شد. رنگی که با نگاه به آن نیز سرشار از انرژی و هیجان خواهید شد و قطعاً در مد و پوشاک امسال تان از آن استفاده خواهید نمود. اگر دوست دارید بیشتر با رنگ سال ۱۴۰۲ آشنا شوید و ویژگی های رنگ سال 2023 را بدانید، در این مقاله از مجله دنیای مد با ما همراه باشید.
مردم ایران نیز با اعلام رنگ سال ۱۴۰۲ از این رنگ در لباس و دکوراسیون منازل خود استفاده می‌نمایند و همگام با مردم دنیا مطابق با مد روز دنیا پیش می‌روند.

رنگ سال ۲۰۲۳ چیست؟

امسال رنگ سال 2023 Viva Magenta (قرمز آتشین مایل به زرشکی) یا «قرمز پرشین» انتخاب و اعلام شده است. این رنگ در مجموعه پنتون از «رنگ قرمز خاک خلیج فارس» الهام گرفته شده و طیف خاصی از رنگ سرخابی است.
رنگ امسال برای ایجاد اشتیاق بیشتر به زندگی و انرژی زیادی دلالت دارد. قرمز پرشین یا ویوا مگنتا رنگی بین قرمز و آبی و بدون هیچ طول موجی است. رنگ سال 2023 از ترکیب دو رنگ اصلی پدید آمده و نه ارگانیک و نه مصنوعی است. رنگ سال قبل پنتون رنگ بنفش بود، اما امسال زمان آن فرا رسیده بود تا به سراغ رنگی جسور از خانواده قرمز بروید.

ویژگی رنگ سال 1402- 2023

رنگ Viva Magenta رنگی برای خلق داستانی جدید در دنیاست. رنگی از خانواده قرمز و از قلب طبیعت که نشاط و انرژی را به همه ساطع می‌کند. این رنگ سیگنال‌هایی از قدرت را تشعشع می‌کند. رنگ سال ۱۴۰۲ نشانه ای از تعامل بین هوش مصنوعی و خلاقیت انسان است که شور، شوق، امید، هیجان و شجاعت را تقویت می‌نماید. رنگ سال ۱۴۰۲-۲۰۲۳ ما را به ابراز وجود تشویق و به سمت جسارت، سرکشی و امیدواری سوق می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های رنگ سال ۱۴۰۲ ایجاد هماهنگی بین دنیای واقعی و مجازی است.
برای انتخاب رنگ ویوا مگنتا، مواجه انسان ها با مشکلات چند سال اخیر در نظر گرفته شده است. استفاده از رنگ سال ۲۰۲۳ در مد، دکوراسیون و... می‌تواند در روحیه انسان‌ها تغییرات مثبتی ایجاد کند و امید و هیجان وصف‌ناپذیری به دنیای خسته کننده ما، بعد از گذراندن دوران پاندمی، می‌بخشد.
رنگ سال1402- 2023 موجب تسکین زخم‌های گذشته و احساسات امید، اعتماد به نفس و ارتباط در جهان و یادآوری روی پا ایستادن و تلاش را زنده می کند.

رنگ سال 2023 برای لباس

رنگ مد سال جدید ۱۴۰۲-۲۰۲۳ تعادل بی‌نظیری را ایجاد می‌کند. استفاده از رنگ ویوا مگنتا یا قرمز پرشین در لباس و پوشاک، موجب می‌شود تا همه به شما خیره شود. این رنگ حسی سرشار از اعتماد به نفس، انرژی و جذابیت به شما بخشد و شما را مرکز توجه قرار دهد.
برای انتخاب رنگ لباس سال ۲۰۲۳ می توانید از رنگ ویوا مگنتا یا سایه‌هایی از این رنگ استفاده کنید. برای ست کردن رنگ سال ۲۰۲۳ می‌توانید از سایه‌های تیره تا روشن آن در کنار یکدیگر استفاده کنید.

🔴 متن کامل در مجله مد

I👇🏽 مطالعه مطلب👇🏽I
🔗 https://www.modeworld.ipantone-color-of-the-year-2023/
submitted by fashion-world to u/fashion-world [link] [comments]


2023.03.11 21:56 Much-Drag1909 چگونه سال نو را به روشی زیبا تبریک بگوییم؟

درود به همه همزبان عزیزای من،
من خارج از ایران بزرگ شدم و برای همین همیشه دوست دارم نوروز را به یک راه زیبا به فامیل و دوستان تبریگ بگویم. کسی اینجا به من چیزی می‌تواند پیشنهاد کنه ؟ من دنبال چیزی مسل
هفت سین زندگی که سرسبزی سلامتی سربلندی سرور سرفرازی سعادتمندی سبکبالی
میباشد را برای شما آرزومندان است
به تقویمها اعتماد نیست، اگر تحویلی در دل و زندگیت روی داد، مبارک است. راز نو شدن را باید دانست، ورگنا بهار یک فصل تکراریست. فرارسیدن بهار، عید نوروز، آغاز بهاره زندگی و پویای تبیت را از صمیم قلبم به شما تبریک میگم. آرزو دارم سال جدید سالی پر از سلامتی، خوشی، برکت و لحظات بیادماندنی برای شما عزیزان باشه
سال نو خجسته باد امیدوارم سال خوب همراه با سلامتی و موفقیت داشته باشید و به ارزوهاتون برسید فرارسیدن این عید باستانی بر شما و همه ی ایرانیان مبارک باد
نوروزتان پیروز هر روزتان نوروز
submitted by Much-Drag1909 to farsi [link] [comments]


2023.03.07 10:11 iranjapancar بهترین خودروهای تویوتا کدامند؟

بهترین خودروهای تویوتا کدامند؟ شرکت تویوتا نه فقط در ایران بلکه امروز در سراسر دنیا یکی از خودروسازان باکیفیت و منحصربه‌فرد به حساب می‌آید. هرچند که محصولات این شرکت و گروه‌های سازنده وابسته‌اش ، مانند لکسوس در سال‌های گذشته آنچنان که باید به‌صورت نرمال به کشور وارد نمی‌شوند و ایرانیان از لذت‌ بردن از تولیدات به‌روز این کمپانی محروم هستند، اما همچنان مدل‌هایی از این برند در بازار ایران وجود دارد که چشم‌ها را به خود جلب می‌کنند.در حال حاضر، بهترین خودروی تویوتا بازار ایران کدام است و اصلاً خرید محصولات این شرکت با وجود به‌روزنشدن در کشور منطقی است یا خیر؟ اگر هست، خودروی تویوتا چی بخریم؟ در مطلب پیش‌رو قرار است به این پرسش‌ها پاسخ دهیم.

معرفی چند مدل خودرو تویوتا

تعمیرگاه تویوتا در کرج و بررسی خودرو تویوتا کرولا
پیشنهادات فهرست بهترین خودروهای تویوتا را از یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های تویوتا در جهان و یکی از پرفروش‌ترین خودروهای تاریخ آغاز می‌کنیم. اگرچه مانند بسیاری از تولیدات این شرکت کرولا نیز از چند سال پیش در ایران حضور چندان پویایی ندارد، اما نسخه‌های به‌روز این خودرو همچنان در دنیا ساخته و فروخته می‌شود.
کرولا از حدود ۱۵ سال پیش به کشور وارد شد. ظاهر بسیار جذاب و لاکچری در کنار کیفیت ساخت ژاپنی آن موجب شد استقبال خوبی از آن صورت گیرد. عمر تولید این مدل تویوتا به دهه ۱۹۶۰ می‌رسد و امروزه بیش از ۱۱ نسل از معرفی انواع آن می‌گذرد.

بهترین خودروهای تویوتا: تویوتا کمری

مورد بعدی در فهرست بهترین خودروهای تویوتا بازار ایران به‌نوعی برادر دوقلوی کرولا است. در پاسخ به مسئله خودروی تویوتا چی بخریم مدل کمری می‌تواند پیشنهاد قابل‌تأملی باشد. اگر چندان ماشین‌باز نباشید، امکان دارد در نگاه اول بین کرولا و کمری تفاوتی نبینید، زیرا هر دو سدان در اندازه و فرم چهره شبیه به هم هستند.
تعمیرگاه تویوتا در کرج

بهترین خودروهای تویوتا: تویوتا C-HR بنزینی و هیبرید

پس از معرفی دو مورد کمی قدیمی‌شده، مدل C-HR در ۲ نوع بنزینی و هیبرید نخستین گزینه‌های این مطلب در برند تویوتا هستند که همچنان به‌صورت نو در نمایندگی‌های فروش وجود دارند. تویوتا این کراس‌اوور نه‌چندان بزرگ را برای رقابت با محصولات رقبای هم‌وطنش مانند نیسان و شرکت‌های کشور همسایه یعنی کره جنوبی ارائه کرد. نام این مدل از عبارت Coupe High Rider گرفته شده است که هم‌زمان به کوپه‌بودن و شاسی‌بلند بودنش اشاره دارد.

نگاهی به گزینه بعدی تویوتا پریوس تیپ C

در ادامه راهنمای خرید خودروی تویوتا از پریوس نام می‌بریم که به‌نوعی ارزان‌ترین خودروی صفر این برند در کشور است. این خودرو از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین خودروهای هیبریدی در جهان محسوب می‌شود و تیپ فول آن در نسل سوم در بازار محصولات نو وجود دارد. پریوس نسبت به سدان‌های تویوتا مانند کمری و کرولا چهره‌ای خشن‌تر و تهاجمی‌تر دارد؛ البته که خطوط تیز و عمیق روی بدنه چهره‌ای جذاب و امروزی به آن بخشیده است.
submitted by iranjapancar to u/iranjapancar [link] [comments]


2023.02.13 11:25 Ordinary_Marketing73 کمپ ترک اعتیاد

کمپ ترک اعتیاد
همه خانواده هایی که دارای یک فرد مبتلا به اعتیاد هستند، آخرین امیدشان بستری کردن عزیزانشان در کمپ ها می باشد. آن ها با تصور اینکه در کمپ ترک اعتیاد از آنها به خوبی مراقبت می شود، نزدیکان خود را به دست آن ها می سپارند. اما متاسفانه باید عرض کرد که همه کمپ ها توانایی درمان بیماران اعتیاد را نداشته و گاهی آن ها با اعمال رفتار های به دور از شان انسانی، افراد معتاد را در مسیری بدون بازگشت قرار می دهند. این کمپ ها از نوع غیر مجاز کمپ اجباری بوده و زیر نظر هیچ ارگانی فعالیت نمی کنند. از متد های قدیمی مانند زنجیر کردن و کتک زدن برای اصلاح معتادان استفاده کرده و آن ها را مجبور به کار اجباری می کنند.
کمپ ترک اعتیاد تجریش با توجه شیوع و گسترده شدن ، درگیری اکثر افراد جامعه با بیماری اعتیاد ، جامعه امروزی این بلای خانمان سوز، باعث از هم پاشیدگی بسیاری از خانواده ها می شود. اقدام به استفاده ی روش های درمانی مختلف کرده است که از روش پرهیزمداری ( ترس از خماری نداشته باشید ) می توان به سهولت ، کمترین عوارض جانبی بیماران اقدام برای ترک کرده به آغوش خانواده خود بازگردند.
روش درمانی ترک اعتیاد ما ترکیبی از روش های مشاوره و روان درمانی ، دوری از هر نو مخدر، روانکاوی و ایجاد انگیزش به زندگی پاک همراه با به کارگیری فعالیت های بدنی که در جهت دفع سریعتر سموم و ایجاد نشاط و شادابی بیمار، موثر است و همچنین مشاوره های خانوادگی جهت آموزش خانواده ها در ارتباط با فرد درمان یافته و همچنین بازسازی ساختار شخصیت کاذب فرد معتاد از طریق آموزش اصول و مهارت های زندگی فردی و اجتماعی است.
رویکرد اصلی مرکز ترک اعتیاد ما بر مشارکت با افراد بهبود یافته متمرکز است و از آنجا که هیچ فردی جز فرد درمان یافته نمی تواند بهترین انگیزه و راهنمای فرد بیمار باشد، بسیاری از راهنمایی ها توسط افراد درمان شده و موفق جامعه ارائه می شود. این مرکز با داشتن پزشک، روانشناس و مددیار ترک اعتیاد و مددیار خانواده دوره دیده و ارائه خدمات تخصصی به بیماران، بصورت کاملا حرفه ای اقدام به درمان بیماران می نماید.
برنامه درمانی ارائه شده به روش درمان غیر دارویی و تحت نظر پزشک، روانشناس و مددیار اعتیاد و خانواده انجام می گیرد. در این روش با درنظر گرفتن تمامی جنبه های بیماری اعتیاد ( جسمی، روانی و روحی) در دوره ای 20 الی 30 روزه (قابل تمدید به دوره های بیشتر)، بر روی بیمار درمان صورت می گیرد.
با در نظر گرفتن اینکه جنبه جسمی این بیماری کوتاه مدت بوده و پس از گذشت دوره ای کوتاه قابل درمان است، بیشترین کار درمانی بر روی جنبه های روانی و روحی بیمار متمرکز می باشد. با برگزاری کلاسهای آموزشی و مشاوره های فردی و گروهی در کنار بازتوانی جسمی بیمار در طی دوره بستری، فرد بهبودیافته پس از ترخیص، آماده زندگی بدون مصرف مواد مخدر در کنار خانواده و جامعه می شود و با آموزش های صورت گرفته آگاهی فرد در زمینه چگونه پاک ماندن و سالم زندگی کردن افزایش می یابد و در نتیجه درمان ماندگاری بسیار بیشتری دارد.
با توجه به اینکه محیط درمان نقش بسیار مهم و ویژه ای در درمان دارد، کمپ ترک اعتیاد تجریش بیداری تلاش نموده با ایجاد فضایی با نشاط و سالم دوره ترک را برای مددجویان آسانتر نماید.

مراحل درمان و ترک اعتیاد :

درمان بیماران و سیر بهبود ایشان عموما با علائم محدودیت از مصرف مواد آغاز می گردد که حدودا این مرحله ۱ هفته بطول می انجامد. در این مرحله فرد از مصرف هر گونه مواد مخدر و یا محرک خودداری میکند و در پایان دوره اول فرد به مرحله بیداری میرسد . در مرحله دوم ، دوره مشاوره ها و جلسات انگیزشی و روان کاوی و روان درمانی جهت آمادگی ورود فرد بیمار درمان شده به جامعه آغاز می گردد .
تا قبل از ترک مواد مخدر ،مواد محرک یا مخدر به صورت کاذب نیازهای روحی و روانی او را تا آن زمان تامین کرده است و نبود آن خلائی در او به وجود می آورد. مشاور و درمانگر او در طول دوره کناره گیری با عشق با او رفتار کرده و به او توجه می نماید و تلاش می کند خلا مواد را که تا قبل از درمان همه چیز بیمار بوده را با توجهات و مشاورات مهربانانه و دلسوزانه خود پر نماید.
پس از دوره کناره گیری یا پرهیز اولیه دوستان تازه وارد به بخش آسایشگاه منتقل شده و در فضای گروهی که قبل از ایشان وارد چرخه درمان شده اند قرار میگیرند.
با توجه به اینکه نداشتن ناظم و برنامه و بی انگیزگی عمل کردن در زندگی بیماران اعتیاد یکی از عوامل اصلی عدم توانایی آنان در حفظ ماندگار بهبود محسوب میگردد، در برنامه های مرکز ، ساختار بخشی به صورت روزمره رهجویان را در مسیر بازسازی و مسؤولیت پذیری و تربیت ذهن و بدن قرار مید
#کمپ_ترک_اعتیاد
https://camptajrish.i
submitted by Ordinary_Marketing73 to u/Ordinary_Marketing73 [link] [comments]


2023.01.01 10:52 agencies1 تور آنتالیا نوروز 1402

تور آنتالیا نوروز 1402

تور آنتالیا نوروز 1402 یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مقاصد در ترکیه است، به دلیل وجود هتل‌های لوکس و یوآل، سواحل خیره‌کننده و بکر و مجموعه شگفت‌انگیز جاذبه‌های تاریخی که نگاه‌های زیادی به آن‌هاست، تعجب‌آور نیست که این شهر جذاب به مقصدی ایده‌آل و محبوب برای گذراندن ایام تعطیلات در سال نو ما ایرانیان تبدیل شود. بنابراین در تمام روزهای سال این مقصد برای بازدید و لذت‌بردن از همه این شگفتی‌ها و جاذبه‌های رنگارنگ گزینه‌ای مناسب است. در ادامه برای سفر به این مقصد ساحلی جذاب با لذت توصیف‌نشدنی لازم است که مناسب‌ترین پکیج تور آنتالیا را خریداری نمایید. شما مسافران محترم می‌توانید با مشاهده وب‌سایت ما اطلاعاتی از آفر تور آنتالیا ویژه نوروز 1402 آژانس هواپیمایی سلام پرواز را به دست آورید.
در ایام عید نیز می‌توانید تور آنتالیا ترکیه نوروز را برای سفرتان انتخاب کنید. آنتالیا پنجمین شهر پرجمعیت کشور ترکیه نام برده می‌شود که در سواحل جنوب غربی کشور ترکیه و در محاصره کوهستان توروس قرار گرفته است. به همین دلیل شهر آنتالیا بزرگ‌ترین شهر ترکیه در سواحل مدیترانه و در خارج از منطقه اژه با جمعیت بیش از یک میلیون نفر جمعیت می‌باشد.
شهر زیبای آنتالیا دروازه‌ای به ساحل‌هایی با آب‌های فیروزه‌ای‌ رنگ و شفاف بوده که با آب‌های آبی خیره‌کننده و زیبای خود شناخته می‌شود. آنتالیا با دارا‌بودن جاذبه‌های طبیعی و بکر در طیف متنوعی مثل آبشارهای این شهر و همچنین اماکن دیدنی تاریخی مسیر جدید و مهیجی را برای لذت‌بردن در سفر به آنتالیا پیش‌ روی شما علاقه‌مندان قرار می‌دهد و اینگونه به یکی از مهم‌ترین مراکز تفریحی و توریستی کشور ترکیه در عید امسال سفر خواهید کرد.

قیمت تور آنتالیا نوروز 1402

قیمت تور آنتالیا در نوروز همواره نسبت به دیگر روزهای سال تفاوت‌های زیادی دارد. این تفاوت قیمت حاصل از آن است که نرخ پروازهای ایرانی و خارجی (ترکیش، اطلس گلوبال و…)، قیمت هتل‌های آنتالیا در این موقع از سال تغییر می‌کنند. البته عوامل مهم دیگری همچون تعداد روزهای تور مورد نظر و خدماتی که درخواست می‌دهید، همگی نرخ تور آنتالیا نوروز را دست‌خوش تغییراتی می‌کنند. در نظر داشته باشید که همیشه ارزان‌قیمت‌ترین تور آنتالیا نوروز، دلیلی بر خوب بودن آن تور نیست و بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی بی‌تجربه با این کار تنها سرمایه و زمان شما را هدر خواهند داد.
در ادامه اینکه همانطور که اطلاع دارید در این ایام تقاضای سفر از سوی مسافران ایرانی بسیار بالا می‌رود، به همین علت در این بازه زمانی از سال، شاهد افزایش قیمت تورهای نوروزی حتی تور آنتالیا زمینی نوروز 1402 هم هستیم. اما این موضوع نباید باعث شود که شما دچار تردید شوید و از خرید تور آنتالیا انصراف بدهید، بلکه باید در انتخاب آژانس مسافرتی خود هوشمندانه و با دقت رفتار کنید. خوشبختانه ما در آژانس هواپیمایی سلام پرواز با ارائه بهترین تور آنتالیا نوروز 1402 در ارزان‌ترین قیمت و متنوع‌ترین حالت بنا به بودجه و سلایق افراد سعی داریم به شما کمک کنیم تا تعطیلات فوق‌العاده خاطره‌انگیزی را در این شهر دوست‌داشتنی سپری کنید و سال خود را به بهترین شکل آغاز کنید.

تور نوروز آنتالیا ارزان و لحظه آخری

در سال‌های اخیر تعداد مسافران و گردشگرانی که درخواست تور لحظه آخری و ارزان به مقاصد خارجی را دارند بیش‌تر از قبل شده است؛ دلیل آن هم قیمت مناسب آن می‌باشد. خوب تور نوروز آنتالیا ارزان و لحظه آخری به این شکل بوده که در فاصله معینی، حداکثر دو روز مانده به بسته شدن تور، اگر سهمیه رزرو شده هر آژانسی کامل نشده باشد، بسیاری از آژانس‌های مسافرتی با کاهش چشم‌گیر قیمت‌ها سعی در فروش این تورهای باقیمانده دارند. بنابراین آژانس هواپیمایی سلام پرواز از ارائه دهندگان تورهای لحظه آخری آنتالیا بوده که شما می‌توانید طیف متنوعی از این تورها را در بالای همین صفحه مشاهده نمایید.
لازم دونستیم به شما بگویم که از مزیت‌های تور دقیقه آخری آنتالیا ویژه نوروز این است که هیچ تفاوتی از نظر فنی با تور مسافرتی آنتالیا سیستمی ندارد و بلکه هزینه پایین‌تری هم دارد. ضمنا از معایبی که در تور دقیقه نودی آنتالیا دارد، این است که امکان دارد پرواز شما چند ساعت دیگر باشد و شما زمان کافی برای آماده شدن و محیا کردن یک سری از کارهای‌تان نداشته باشید. پس لازمه تور ارزان و دقیقه نودی آنتالیا این است که چمدان‌تان آماده باشد تا با به محض اطلاع از عرضه این تورها، به سرعت اقدام کنید. در غیر این صورت پول و پرواز خود را کامل از دست خواهید داد و اینکه هزینه این تورها قابل استرداد نیست. با تور لحظه آخری آنتالیا این فرصت فراهم شده است تا از خدمات و تخفیف‌های ویژه و هیجان‌انگیزی بهره مند شوید.

بهترین زمان خرید تور آنتالیا نوروز 1402

خوب بهترین و پرطرفدارترین زمان برای حضور در شهر زیبای آنتالیا ترکیه برای تعطیلات عید تاریخ 27 اسفند تا 4 فروردین ماه است و درست این بازه زمانی ایده‌آل‌ترین زمان برای استفاده از بهترین هتل‌ها، امکانات و برنامه‌های جذاب تور آنتالیا نوروز 1402 به شمار می‌رود. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تور آنتالیا بهار برای 28 اسفند تا 2 فروردین، کمی گران‌تر از سایر زمان‌ها ارائه می‌شود.
اما پیشنهاد مجموعه سلام پرواز برای کنترل هزینه‌ها این است که شما بلیط رفت و برگشت خود را 1 تا 2 ماه قبل از تاریخ سفرتان خریداری نمایید. همچنین اگر تمایل دارید که 27 اسفند تا 4 فروردین در این مقصد باشید، نیمه دوم بهمن ماه زمان مناسب خرید تور نوروز آنتالیا شماست. اما اگر قصد دارید لحظه سال تحویل را در ایران باشید و بعد از آن سفر کنید این امکان را دارید که در همان روزهای ابتدایی تعطیلات نوروز، تور آنتالیا نوروز 1402 خود را برای تاریخ 5 فروردین به بعد از مجموعه مسافرتی سلام پرواز خریداری کنید. موضوع مهم این است که اگر هم تا 9 فرورین ماه صبر کنید، از شلوغی و هزینه‌های تور آنتالیا کمی کاسته می‌شود و می‌‌توانید با قیمت مناسب‌تر و قابل قبول‌تری تور آنتالیا مورد نظرتان را خریداری نمایید.
منبع : تور آنتالیا نوروز 1402
submitted by agencies1 to u/agencies1 [link] [comments]


2022.12.31 14:55 agencies1 تور گرجستان نوروز 1402

تور گرجستان نوروز 1402

تعطیلات نوروزی، بهترین فرصت برای رفتن به سفر و گذراندن اوقات خوش بهاری است، خوب یکی از پیشنهادات سلام پرواز، تور گرجستان نوروز 1402 می‌باشد. در این فصل، آب و هوای گرجستان بسیار دلچسب و معتدل است و البته امکان دارد که در بعضی از روزها بارندگی هم اتفاق بیفتد به همین علت زمان بستن چمدان‌ها، لباس مناسب همراه خود داشته باشید. بی‌شک برای تجربیات منحصر به‌فرد در آغاز سال چه چیزی می‌تواند بهتر از سفر به بالکن اروپا باشد!؟ کشور گرجستان در همسایگی ما در منطقه قفقاز و مرز بین اروپا و آسیا قرار گرفته است و به حدی زیبا و شگفت‌انگیز است که هر سال به تعداد گردشگران تور مسافرتی گرجستان ویژه نوروز افزوده می‌شود.
همچنین تاریخ کهن، طبیعت بکر، مردم میهمان‌نواز، قیمت‌های ارزان و البته نزدیکی مسافت و… همگی باعث شده است که کشور گرجستان روز به روز محبوبیت بیش‌تری بین مسافران ایرانی پیدا کند. اگر تا به حال به این کشور زیبا سفر نکرده‌اید، تور گرجستان بهار 1402 یک فرصت ایده‌آل و منحصر به فرد برای شما خواهد بود. البته این امکان را دارید که به صورت مستقل یا حتی زمینی و همراه خانواده و دوستان‌تان به این کشور سفر کنید اما اگر تعطیلاتی بی دغدغه و آرامش بخش با کلی تجربیات جدید می‌خواهید، بهتر است از تور مورد نظرتان را از یک مجموعه متخصص در زمینه گردشگری تهیه نمایید.

قیمت تور گرجستان نوروز 1402

به طور کلی قیمت تور گرجستان نوروز به عوامل متعدد و مهمی اعم از نوع ایرلاین انتخابی، نوع هتل و خدمات دریافتی از آژانس و همچنین نرخ دلار و شرایط اقتصادی و… بستگی دارد، اما بخشی از هزینه‌های آن را می‌توانید به خوبی و هوشمندانه مدیریت نمایید. نرخ هتل و همین طور بلیط هواپیما یکی از تعیین‌کننده‌ترین موارد در قیمت تور گرجستان شما در این بازه زمانی هستند. غالبا پروازهای خارجی قیمت بالاتری دارند و هتل‌های 5 ستاره گرجستان نیز بالاترین قیمت را به خود اختصاص می‌دهند.
بنابراین با انتخاب مناسب و درست این موارد می‌توانید سفری درجه یک و در عین حال مناسب و مقرون به‌صرفه‌ای را تجربه کنید. ضمنا در خصوص پروازها نیز تنوع خوبی پیش روی شما بوده و می‌توانید از بین ایرلاین‌های مختلف انتخاب‌های شگفت‌انگیز و مناسبی داشته باشید. خوب طول مدت پرواز تهران به تفلیس حدودا یک ساعت و 15 دقیقه می‌باشد و از دیگر امکاناتی که آژانس‌های مسافرتی در اختیار شما قرار می‌دهند می‌توان به بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، گردش شهری و راهنمای فارسی زبان اشاره کرد.
خوشبختانه برای سفر به گرجستان نیازی به ویزا نیست و داشتن پاسپورت معتبر کافیست؛ هزینه سفر به نوع پرواز، هتلی که انتخاب می‌کنید و همچنین مدت زمان اقامت و فصلی که سفر می‌کنید هم بستگی دارد. در کل سفر به گرجستان چندان گران تمام نمی‌شود اما توجه داشته باشید که قیمت‌ها در نزدیکی ایام نوروز باطبع افزایش خواهد داشت. مهم است بدانید که اوج قیمت‌ها را در اسفند ماه شاهد خواهیم بود، به همین دلیل بهتر است چند ماه جلوتر تور عید گرجستان خود را خریداری نمایید. آژانس مسافرتی سلام پرواز مجری تخصصی و مستقیم تور گرجستان است و از این جهت می‌توانید مطمئن باشید که همراه با تور ارزان گرجستان به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد.

تور نوروز گرجستان ارزان و لحظه آخری

تور مسافرتی گرجستان در تمام طول سال برگزار می‌شود اما به دلیل آب و هوای نسبتا سردی که دارد، بیش‌تر مسافران تعطیلات بهار و تابستان را برای سفرشان انتخاب می‌کنند. بهترین راه برای سفرهای خارجی انتخاب تورهای مسافرتی مناسب است، خصوصا اگر برای بار اول است که می‌خواهید به این مقصد سفر کنید! مجموعه سلام پرواز در این زمینه به اندازه کافی تجربه دارد و بهترین خدمات را همراه با بهترین قیمت‌ها به شما علاقه‌مندان ارائه می‌دهند. برای سفری ارزان به گرجستان در نوروز 1402 می‌توانید پکیج‌های ما را در بالای همین صفحه انتخاب کنید که با تنوع سطح خدمات قیمت‌های متفاوتی هم دارند.
در ادامه ارزان‌ترین راه برای سفر به گرجستان در بازه زمانی سال نو بهاری این است که از آفرهای تورهای دقیقه نودی گرجستان و یا تور نوروز گرجستان ارزان و لحظه آخری بهره‌مند شوید. این تورها که به تورهای دقیقه نودی گرجستان نیز شناخته می‌شوند، چند روز مانده شروع برگزاری سفر اعلام می‌شوند، بنابراین اگر هوشمندانه عمل کنید و این تورها را رزرو کنید می‌توانید بدون پرداخت هزینه بیش‌تر با همان بهترین امکاناتی که در تورهای معمولی عرضه می‌شوند به آن کشور جذاب سفر کنید.
توجه داشته باشید که در تور ارزان گرجستان در این ایام نباید انتظار هتل با کیفیت و لوکسی را داشته باشید. مسافران تور گرجستان معمولا از هتل‌های گرجستان راضی نیستند، چرا که شرکت‌های خدمات مسافرتی برای هر چه ارزان تمام‌شدن قیمت نهایی تور مورد نظرشان و رقابت با سایر آژانس‌های خدمات مسافرتی با ارزان‌‌ترین هتل‌‌ها قرارداد می‌بندند یا آن هتل را برای پکیج شما انتخاب می‌کنند که اصلا ما پیشنهاد نمی‌کنیم.
موضوعی که باید به آن دقت کنید این است که آژانس معتبر هیچ وقت با هتل بی‌کیفیت کار نمی‌کند! بله درست است که شما برای ارزان‌تر شدن تور گرجستان، چاره‌ای به جز رفتن به هتل‌‌های کم‌ستاره و رده متوسط را دارید. اما آژانس معتبر و شناخته شده‌ای مثل سلام پرواز این ادعا را دارد که با سال‌ها تجربه خود در صنعت گردشگری، در جهت جلب رضایت مسافران و ارائه‌ بهترین خدمات و امکانات ممکن به آن‌‌ها تلاش کرده است و موفق هم بوده است.

بهترین زمان خرید تور گرجستان نوروز 1402

خوب سوال مهم بعدی که برای خیلی از شما مسافران پیش می‌آید این است که بهترین زمان خرید تور گرجستان نوروز 1402 چه زمانی است؟ خوب بعد از یک سال کار و تلاش مستمر، تعطیلات عید نوروز بهترین زمان و فرصت مناسبی برای ما ایرانیان می‌باشد تا بدون دغدغه در کنار خانواده و دوستان‌مان به استراحت و خوش‌گذرانی بپردازیم. حالا شمارش معکوس برای نوروز 1402 شروع شده و حالا علاقه‌مندان صنعت گردشگری این فرصت را دارند که از میان تورهای گرجستان ویژه نوروز این مقصد گردشگری و منحصر به‌فرد آسیایی یکی را به دلخواه و با توجه به بودجه تعیین شده خود انتخاب کنند.
خوب اگر ترجیح می‌دهید در نیمه‌ اول فروردین ماه به این کشور بروید، رزرو تور گرجستان نوروزی را اواسط بهمن ماه انجام دهید چرا که این بازه زمانی، بهترین زمان خرید تور گرجستان به شمار می‌رود. اگر هم علاقه دارید در نیمه‌ دوم فروردین به این مقصد سفر کنید، اوایل اسفند اقدام به رزرو تور مورد نظرتان از سلام پرواز کنید و البته ممکن است شانس با شما یار باشد و اواخر اسفند هم ظرفیت خالی برای پرواز پیدا کنید.
منبع : تور گرجستان نوروز 1402
submitted by agencies1 to u/agencies1 [link] [comments]


2022.12.26 20:41 ddfhjgdr ارتش ساسانی

ساختار ارتش ساسانی راجع به ارتش ایران در عصر ساسانیان اطلاعات بیشتری به ما رسیده و گذشته ازنوشته‌های مورخان معروف رومی، مانند پروکپ، آمیین مارسلن و ژوستن و غیره مورخین ارمنی و یهودی و بالاخره تاریخ نویسان دوره‌ی اسلامی هم در این موضوع مطالب سودمندی برای ما به یادگار گذاشته‌اند.
از همه بالاتر در شاهنامه فردوسی راجع به جنگها و فتوحات و قلعه‌گیریهای دوران ساسانی اطلاعات به نسبت مفصلی وجود دارد و با بررسی دقیق آن‌ها معلوم می شود که مدرک‌های خوبی در اختیار فردوسی بوده است، زیرا اغلب رویدادها و حتی میدان‌های نبرد و عهدنامه‌هایی که فی مابین بسته شده و همچنین اسامی قلعه‌ها و شرح محاصره و فتح آن‌ها و اسامی سرداران و امپراطوران رومی با تفاوت مختصری از حیث املاء و تلفظ آن‌ها در شاهنامه پیدا می شود و شاید این اسامی به همین صورت به فردوسی رسیده یا این که در نسخه‌های متعددی که بعدها از روی نسخه‌ی اصلی شاهنامه نوشته اند این انحراف‌های جزوی حاصل شده باشد.
نیاز به تحول
در آغاز این دوره اردشیر پابکان سرسلسله‌ دودمان ساسانی ارتش ایران را از حالت چریکی خارج کرد و به صورت منظم و دایمی درآورد. به گفته مورخان از زمان این پادشاه پادگان‌های ثابتی در ایران به وجود آمد که نگاهداری آن‌ها به خرج دولت و جیره‌ی و مواجب سربازان از خزانه‌ی شاه پرداخت می شد. «ارتشتاران» یا نظامیان ایران در این دوره مقام دوم را بین طبقه‌های چهارگانه‌ی جامعه داشتند و سازمان‌های مربوط به اداره کردن امور ارتش در درجه اول اهمیت شناخته شده است.
اسپورگان
نظر به وسعت مملکت و لزوم داشتن نیروی واکنش سریع برای مقابله با ارتش‌های رومی در طرف مغرب و جلوگیری از تهاجم طایفه‌های وحشی آسیای مرکزی در سمت مشرق در زمان ساسانیان، هم مانند دوره اشکانیان، رسته‌س اصلی ارتش ایران قسمت سواره بود، ولی از لحاظ آموزش‌ها و سازمان و تجهیزات، با سوارهای پارث تفاوت کلی داشته است.
پادشاهان ساسانی به تعلیم و تربیت سواران توجه خاصی داشتند و متخصصانی به نام «اندرزبد اسپوراگان» مأمور پادگان‌های مختلف میکردند که فنون سواری و طرز به کلر گیری اسلحه و شیوه‌های رزمی این رسته را به افسران و افراد بیاموزند. در تربیت و نگاهداری و طرز پرورش اسب‌ها هم مراقبت بودند و به بهبود نژاد و تخم آن‌ها توجه مخصوصی می شده است. برای معالجه‌ی اسب‌ها بیطاران مجربی بنام «ستور پزشک» وجود داشتند که به همه پادگان‌ها سرکشی می نمودند و اسب‌های بیمار را درمان می‌کردند.
در موقع جنگ بر میزان علیق اسب‌ها می‌افزودند تا در اثرسختی‌های جنگ به‌زودی از پا در نیایند. سواره دوره‌ی ساسانی بیش‌تر سنگین اسلحه و استعداد تعرضی آن به‌حدی بوده که اغلب لژیون‌های رومی را به سرعت و به حال سواره مورد حمله قرار می‌دادند. سوار سنگین اسلحه سراپا غرق آهن و پولاد می‌شد و اسلحه‌ی هجومی او عبارت از یک نیزه بلند و محکم و گاهی تیروکمان و اغلب شمشیر و تبرزین بود. اسلحه‌ی دفاعی او عبارت از یک سپر کوچک، زره و کلاه خود که صورت و پشت گردن را حفظ می‌کرد، به علاوه زانوبند و بازوبند آهنین هم داشته است. این سوارها روی اسب خودشان برگستوانی چرمی می‌کشیدند.آمیین مارسلن سوارنظام ایران را در نبرد «مرنگا» که بین ژولین امپراتور روم و شاپور بزرگ ساسانی رخ داده این طور می‌ستاید
« ستون معظمی که به‌سرکردگی مهران فرمانده کل سواران ایران به طرف ما می‌آمد یکپارچه از آهن و پولاد بود، قطعات آهن که سراپای آن‌ها را می‌پوشانید طوری به هم جفت شده بود که نفرات براحتی می توانستند اعضا بدن را به حرکت درآورند. کلاه خود آن‌ها تمام سر و صورت و حتی پشت گردن را حفظ می‌کرد، فقط در مقابل چشم‌ها و دهان شکاف‌های کوچکی وجود داشت که برای دیدن و نفس کشیدن بود. به جز این شکاف‌ها از جای دیگری سلاح دشمن به این رویین‌تنان کارگر نمی‌شد.از سواره سبک اسلحه‌ی دوره پیشین (اشکانی) در این زمان کم‌تر اسم برده می‌شود و از روی روایت‌های تاریخی این طور معلوم است که انجام کار این قسمت سوار در ارتش ساسانی اغالب” به عهده‌ی سوارهای چالاک و سبکبار عرب بوده است (اکتشافات، عملیات تأخیری و ایذایی و غافلگیری). قسمت ممتاز سواره در این دوره همان واحدهای گارد سلطنتی است که بنام «جاویدان» و «جان اسپار» معروف بوده است.
از بین سواران چریکی که سلاطین دست نشانده‌ی ایران برای خدمت دولت سوق می‌دادند دیلمی‌ها، چول‌های گرگان، گیلک‌ها و به خصوصارامنه در رشادت و سوارکاری شهرت بسزایی داشته‌اند.
پایگان
نخبه‌ی پیاده ایران در این دوره عبارت از تیراندازانی است که در فن خود سرآمد آن عصر بشمار می‌آمدند و همواره مایه‌ی هراس و وحشت رومیان بودند.بنا به روایت‌های بیش‌تر مورخان رومی سرعت و مهارت تیراندازان ایران به‌حدی بوده که با هر تیری یک سرباز رومی را از پا در می‌آوردند و کمتر اتفاق می افتاد تیرشان به خطا برود. تیراندازان ایرانی در این دوره سپرهای بزرگ و مشبکی داشتند و این سپرها را مانند دیواری در جلو خود قرار داده با کمال مهارت از میان شبکه آن‌ها تیراندازی می‌کردند.
در غالب نبردها دیده می شود که سربازان رشید رومی جرأت مقابله با سربازان ایرانی را داشته‌اند که مطمئن می شدند که دیگر تیری در ترکش آن‌ها باقی نمانده است.
عمل تیراندازان در موقع عقب نشینی بیش‌تر خطرناک می شد و بین رومیان ضرب المثل شده بود که: «از ایرانیان به خصوص در موقع عقب نشینی آن‌ها باید حذر کرد».
دیگر واحدهای پیاده، به شمشیر و نیزه و بعضی به زوبین مسلح بودند و این‌ها را پشت سر تیراندازان قرار می دادند.
فیل سواران
رسته‌ی تازه‌ایی که در زمان ساسانیان به وجود آمد، رسته‌ی فیل سواران است که در واقع جانشین گردونه‌های دوره‌ی هخامنشیان واز اسلاف ارابه‌های جنگی امروزه محسوب می‌شوند، به خصوص که مشاهده‌ی هیمنه‌ی فیل‌ها باعث هراس و واهمه‌ی رومیان می‌شد. آمیین مارسلن دربند اول کتاب ۱۹ خود آشکارا به این موضوع اشاره می‌کند: «دیدن فیل‌های جنگی ایرانیان قلب‌ها را از کار می‌انداخت و صدای این حیوان مهیب و بوی او نیزموجب وحشت و رم کردن اسب‌های ما می‌شد». تعداد فیل‌هایی که ارتش ساسانی در نبرد با رومیان به کار می‌برد، بنا به گفته مورخانی که خود در این نبردها شرکت داشته‌اند، از دویست تا به هفت‌صد زنجیر می‌رسیده است. از قرار معلوم تا اواخر دوره‌ی ساسانیان نیز از وجود فیل‌ها استفاده می‌شده زیرا در نبرد قادسیه وجود فیل‌ها در اردوی ایران ابتدا باعث هراس و هزیمت اعراب شده است.
در دوره‌ی ساسانی ارتش ایران به اندازه‌ایی پای بند حضور فیل‌ها بوده که بعضی اوقات در رزم‌های کوهستانی هم فیل‌ها را همراه می‌بردند و برای این منظور قبل از وقت راه‌های کوهستانی را هموار می‌کردند. بنا به روایت‌های مورخان رومی در موقع محاصره‌ی شهرها و قلعه‌های مهم از وجود فیل‌ها استفاده می‌کردند.
شغل‌های لشکری
بزرگ‌ترین شغل نظامی در دوران ساسانی شغل «اران اسپهبد» است که صاحب این شغل در واقع فرماندهی کل قوا را داشته و از لحاظ سیاست نیز اقدام به مذاکره‌ی صلح و انعقاد عهدنامه‌های نظامی به عهده او بوده است. اران اسپهبد عضو اول شورای سلطنتی بوده و بعد از شاه مقام اول را داشته است.
نکته شایان ذکر این است که چون اغلب سلاطین ساسانی د رموقع جنگ خود عهده‌دار فرماندهی می شدند از این رو وظایف این شخص را خودشان به عهده می‌گرفتند، به طوری که در زمان انوشیروان ضمن اصلاحاتی که درارتش انجام شد شغل «اران سپهبد» ملغی و تمام کشور به چهار منطقه‌ی نظامی تقسیم و برای فرماندهی قوای مقیم هر منطقه یی یک اسپهبد تعیین گردید.
یکی از امتیازات اسپهبد این بود که درموقع ورود او به اردوگاه به احترام وی طبل و کرنا نواخته می‌شد. بنا بر گفته بعضی ازمورخان پس از شغل «اران سپهبد» فرمانده‌ی کل سواران مقام دوم را در سلسله مراتب داشته است. شغل ریاست کل ذخایر و تسلیحات ارتش به «انبارک بد» محول بود و این شخص در سلسله مراتب مقام سوم را حائز بوده است. شغل «ارک بد» که نظیر فرمانده‌ی دژبان بوده از مشاغل مهم لشکری محسوب می شده و اغلب به افراد خانواده سلطنتی محول می گردیده است.
فرمانده‌ی سوار «اسپورگان سالار» و فرمانده‌ی پیاده «پایگان سالار» و فرماندهی تیراندازان را «تیربد» می‌گفتند.
ریاست گارد سلطنتی ، به عنوان « پشتیکبان سالار » نیز از مشاغل مهم نظامی بوده است. مورخین رومی به شغل دیگری در ارتش دوره ساسانی اشاره می کنند که عبارت از «سپاه دادور» است و در واقع نظیر شغل «قاضی عسکر» بوده است.اسلحه و تجهیزات سپاه ایران در عصر ساسانیان در مخازن مخصوص نگهداری می شده که آنها را به نام «انبارک» و « گنج » می‌خواندند. مأمورین این مخازن مسئول حسن نگهداری و مرمت آن‌ها بودند و به محض صدور فرمان حرکت یک قسمتی موظف بودند ک اسلحه و تجهیزات ضروری افراد آن قسمت را بدون عیب و نقص تحویل دهند و بعد از خاتمه عملیات پس بگیرند و در انبار قرار بدهند.
واحدها ی ارتش
گرچه راجع به سازمان دقیق و قطعی واحدهای ارتش اطلاعات صحیح و اطمینان بخشی در دست نیست، ولی از خبرها و روایت‌های مورخان این طور برمی‌آید که بزرگ‌ترین واحد ارتش را «گند» و فرمانده‌ی آن را «گند سالار» می‌خواندند و هر گندی مرکب از چند «درفش» و هر درفشی شامل چند «وشت» بوده است. چون هر درفشی دارای پرچم مخصوص به خود بوده شاید نظیر فوج قدیم یا هنگ امروزه محسوب می شده است.
درفش کاویانی
صرف نظر از پرچم‌های گوناکونی که در ارتش دوران ساسانی معمول بوده، بزرگ‌ترین پرچم ملی و لشکری ایران در آن دوره درفش کاویانی معروف است که به گفته‌ی تمام مورخان در نزد ایرانیان احترامی به سزا داشته و آن را شعار ملیت و مبشر فتح و ظفر می‌دانستند و روی آن‌را با دیبا و پرنیان پوشانیده بودند. در نتیجه این تزیین‌ها، عرض وطول پرده این پرچم به قدری زیاد شده بود که در اواخر دوره ساسانیان به ۱۵ پا در ۲۲ پا (۵ تا ۷ متر) می‌رسیده ریشه‌های پرده آن به رنگ سرخ و زرد و بنفش بوده است. فردوسی در توصیف آن می گوید:
چو آن پوست بر نیزه بردید کی به نیکی یکی اختر افکند پی بیاراست آن‌را به دیبای روم زگوهر بر و پیکر از زر بوم بزد بر سر خویش چون گرد ماه یکی زال فرخ بیفکند شاه فروهشت زو سرخ و زرد و بنفش همی خواندینش کاویانی درفش از آن پس هر آن‌کس که بگرفت گاه بشاهی بسر بر نهادی کلاه بر آن بی بها چرم آهنگران بر آویختی نو به نو گوهران زدیبای پر مایه و پرنیان بر آنگونه گشت اختر کاویان در جنگ‌های بزرگ اغلب دیده می‌شود که درفش کاویانی را با ارتش حرکت می‌داده اند چنانکه فردوسی در «شاهنامه» خود چندین مورد باین نکته اشاره می کند.
شاهنشاهان ساسانی این پرچم را به کسی جز فرمانده‌ی کل قوا نمی‌سپردند و پس از خاتمه عملیات و بازگشت قسمت‌ها این پرچم به گنجداران مخصوص که عهده دار حفاظت آن بودند تحویل می گردید و در خزانه‌ی سلطنتی نگهداری می‌شد.
شورای نظامی
بر طبق روایت‌های مورخان رومی شاهنشاهان ساسانی برای اعلام جنگ و اقدام به لشکرکشی پیش‌تر شورایی مرکب از فرماندهان و بزرگان کشور تشکیل می‌دادند و لزوم اقدام به جنگ را در آن شورا مطرح می کردند و با توجه به وضعیت خودی و دشمن و رعایت صلاح مملکت و مقتضیات وقت تصمیم لازم گرفته می‌شد. جلسه شورا بنا به اهمیت موضوع ممکن بود چند روز به طول انجامد. چنان که در موقع تجاوز ژوستینین امپراطور روم به مرزهای ایران و حمله‌هایی که نسبت به منذرین نعمان، سلطان حیره و تحت الحمایه ایران، شده بود بنا به روایات صریح پروکپ، انوشیروان قبل از اقدام به جنگ امر به تشکیل شورای نظامی داد، چنانکه فردوسی هم به این موضوع اشاره می کند:
همه موبدان و ردان را بخواند وزان نامه چندی سخن‌ها براند
سه روز اندر آن بود با رای زن چو با پهلوانان لشکر شکن
چهارم بدان راست شد رای شد که آرد سوی جنگ قیصر سپاه
از این رو به‌خوبی معلوم می‌شود که جلسه‌های شورای نظامی ممکن بود چند روز ادامه داشته باشد.قلعه داری و قلعه گیری
برخلاف تاکتیک دوره اشکانیان که اغلب به صورت مبارزه از مسافت دور و جنگ و گریز و مانورهای احاطه‌ایی پر وسعتی انجام می شد، در دوره ساسانیان بر اثر تجربه‌های طولانی در جنگ‌های ایران و روم حمله از نزدیک و رزم تن به تن و اتخاذ آرایش‌های جنگی منظمی معمول شده بود که بنا به گفته‌ی آمیین مارسلن و پروکپ ایرانیان از این حیث با رومیان برابری می‌کردند و حتی اغلب بر آن‌ها برتری داشتند. از طرف دیگر ارتش ساسانی در قلعه‌داری و قلعه‌گیری و فنون محاصره هم مهارت کاملی پیدا کرده بود.
به طور کلی باید در نظر داشت که در آغاز کار ساسانیان امر مهندسی در ایران رونق زیادی نداشته چنانکه می بینیم در موقع اسارت والرین امپراطور روم به دست شاپور اول شاهنشاه ایران از وی تقاضا کرده که جمعی از مهندسین رومی را به ایران جلب کند و آن‌ها را وادار به ساختن سد (شادروان) شوشتر کند. والرین به خواسته شاپور عمل کرد و سد شوشتر و کانال‌های زیر شهر توسط مهندسین رومی ساخته شد و شاید به همین مناسبت بعدها به «بند قیصری» شهرت پیدا کرده است.
اما بعدها دیده می شود که برای محاصره دژها و استحکام‌ها رومیان، انواع ادوات و اسباب‌های معمول آن دوره را مانند منجنیق، برجک متحرک، کله قوچ و غیره به کار می‌بردند و برای خالی کردن پی حصارها و زیر برج‌ها چوب بست می‌زدند. در موقع محاصره قلعه‌های مستحکم رومی که دور آن‌ها خندق‌های عمیقی داشته اغلب از راه حفر دالان‌های زیرزمینی خود را به نزدیکی خندق می رسانیدند و آن را پر می کردند و همچنین از راه نقب به زیر برج‌های قلعه نفوذ می‌یافتند و برج‌ها را منفجر و خراب می‌کردند؛ گاهی در پیرامون دژها تپه‌های مرتفعی برپا می‌کردند که بر برج و باروی قلعه مشرف می‌شد و از فراز آن مدافعان را تیرباران می کردند.
در اغلب وقت‌ها با منجنیق سنگ‌های بزرگی را به داخل قلعه پرتاب می کردند یا «قاروره» حاوی مواد سوزان می‌انداختند. ایرانیان در قلعه‌داری ورزیده و ماهر بودند و با ریختن سرب آب کرده و مواد قیراندود از بالای برج‌ها آلات محاصره دشمن را از کار می‌انداختند و کله قوچ‌ها را با کمند گرفته به بالا می کشیدند یا از حرکت باز می‌داشتند. درباره‌ی به کارگیری مواد قیراندود و سوزان آمیین مارسلن می گوید: ژولین تصمیم گرفت که از «نهر ملک» کشتی های خود را از رودخانه فرات به رودخانه دجله بیاورد و قسمتی از پیاده نظام رومی را با کشتی‌ها به ساحل ایران فرستاد که پیاده شده سر پلی تشکیل بدهند. ایرانیان با پرتاب مواد سوزان روی کشتی‌ها آن‌ها را آتش زدند و مانع از پیاده شدن افراد گردیدند. در جای دیگر می گوید ایرانیان برای جلوگیری از سوختن کله قوچ‌های خودشان به روی آن روپوش چرمی کشیده بودند.انضباط
در ارتش دوره ساسانی انضباط خیلی محکمی برقرار بود و برای جرم‌های مهم نظامی: (خیانت به شاه، تمرد از اوامر فرماندهان، سرکشی، فرار) مجازات‌های شدید اعمال می‌شد. یکی از وظایف مهم افسران حفظ اسرار نظامی بوده است چنان که آمیین مارسلن در بند ۲۳ کتاب ۳۱ خود به آن اشاره می‌کند:
« کلیه اطلاعاتی که به‌وسیله دیده وران و پناهندگان به اردوی ما می رسید مخالف یکدیگر بود، زیرا در ایران از نقشه‌های جنگ و نیات فرماندهی جز افسران ارشد احدی اطلاع پیدا نمی‌کرد و از آن‌ها هم کوچکترین مطلبی نمی‌توانستیم به دست آوریم، برای این که حفظ اسرار نظامی را از فرایض مذهبی خود می‌دانستند و به هیچ قیمتی ابراز نمی داشتند».
بازدید و پرداخت مواجب
در موقع پرداخت مواجب هم بایستی لشکریان از سان بگذرند و فقط به کسانی حقوق می دادند که در اسلحه و تجهیزات آن‌ها عیب و نقصی دیده نمی‌شد. هیچ کس و هیچ مقامی از این قاعده مستثنی نبود. چنان که بابک موقع پرداخت حقوق افسران به شخص شاه مواجب نداد، برای این که هنگام بازدید معلوم شد انوشیروان دو زه یدکی کمان خود را فراموش کرده است و او مجبور شد به قصر سلطنتی برگشته و دو زه یدکی خود را بردارد و بیاورد و پس از آن حقوق دریافت دارد.
در خورد و خوراک سربازان هم کمال مراقبت می شده و غذای زمان جنگ آنان مقوی تر از زمان صلح و مرکب از نان و گوشت و شیر بوده و برای کسانی که از غذای سرباز می‌دزدیدند شدیدترین مجازات را به کار می بردند.
به علاوه از انتشار اخبار و پاره‌ایی اظهارات که ممکن بود باعث بدبینی و تولید یأس و تزلزل روحیه سربازان بشود به شدت جلوگیری می کردند و در موقع جنگ این موضوع از وظایف حتمی فرماندهان بود.
خلاصه در پرتو رشادت و فداکاری و انضباط محکم همین ارتش بود که شاهنشاهان ساسانی توانستند امپراطوران معروف رومی را با قشون‌های معظم آن‌ها شکست بدهند، از جمله: امپراطور والرین در زمان شاپور اول و امپراطور کنستانتین و ژولین در زمان شاپور بزرگ و امپراطور آنتاستاسیوس در زمان قباد و امپراطور ژوستی‌نین در زمان انوشیروان .( اطلاعات بیشتر در این لینک https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DkV52Lm-J6WY&ved=2ahUKEwiEuZ2whJj8AhVeg_0HHSn9CzAQo7QBegQICBAF&usg=AOvVaw1_SSJr7CecFm6MKcDDOT4-
submitted by ddfhjgdr to qizlbash [link] [comments]


2022.12.19 08:40 piaz50_com مراحل خرید و فروش خودرو از کارشناسی تا سند (فنی و حقوقی)

مراحل خرید و فروش
به طور کلی برای خرید و فروش خودرو، باید چند مرحله اساسی شامل انتخاب خودروی مناسب، کارشناسی خودروی کارکرده و در نهایت، امور مربوط به قرارداد و سند را طی کنیم. در ادامه، مراحل خرید و فروش خودرو را بررسی کرده‌ایم.مراحل انتخاب خودروقدم اول) انتخاب خودروی مناسبمهم‌ترین مرحله در خرید خودرو صفر و کارکرده تحقیق و بررسی کامل پیش از انتخاب آن است. چراکه با توجه به قیمت فعلی خودرو، تعویض زودهنگام آن برای هرکسی مقدور نیست. هنگام خرید خودرو، حتماً حواستان به نکات زیر باشد تا متضرر نشوید:1. مشخصات فنی خودرواگر خیلی از مشخصات فنی خودرو سر در نمی‌آورید، حتما از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید یا حداقل قبل از انتخاب خودرو، تحقیقات کاملی را در سایت‌های مرتبط انجام دهید. در این مرحله حواستان به دنده‌ای یا اگهی خودرو اتومات بودن خودرو و میزان مصرف آن نیز باشد، چون‌که نوع گیربکس خودرو بر کیفیت و راحتی شما هنگام رانندگی تأثیر زیادی خواهد داشت و میزان مصرف سوخت نیز میزان اقتصادی بودن خودرو را نشان می‌دهد.اگر هم ماشین باز هستید، در مورد نوع موتور، قدرت، تعداد سیلندرها و … آن حتماً تحقیق خواهید کرد.
  1. رانندگی با خودروی موردنظر
در مراحل فروش خودرو صفر یا کارکرده، ممکن است فروشنده در مورد خودرو و ویژگی‌های آن اغراق کند. به همین دلیل بهتر است پیش از آغاز مراحل خرید و فروش ماشین، چند دور با خودروی مدنظرتان بزنید. برخی از نمایندگی‌ها و نمایشگاه‌های خودرو این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

حتماً صدای موتور را پس از استارت زدن و حرکت با دنده‌های یک و دو کنترل کنید و در صورت وجود صدای غیرمتعارف، از تحویل خودرو خودداری کنید. بخاری خودرو نیز یکی از تجهیزاتی است که در صورت خرابی خرج زیادی روی دست شما می‌گذارد و باید هنگام تست خودرو حتماً بررسی شود.3. میزان استهلاک ماشینمیزان استهلاک خودرو یعنی این‌که باید در مورد نحوه نگهداری، قیمت قطعات یدکی، بازه‌های زمانی بررسی فنی و … آن به‌خوبی تحقیق کنید.این نکته را فراموش نکنید که با خرید خودروی خارجی از دردسرهای مربوط به استهلاک خودرو به دور خواهید بود. به عنوان مثال میزان استهلاک برخی از خودروهای چینی اصلاً کم نیست خرید و فروش خودرو و پیدا کردن برخی از قطعات یدکی خودروهای اروپایی و آمریکایی نیز بسیار دشوار و پرهزینه است.
  1. قیمت خودرو
گاهی اوقات اگر خودرویی را پیش‌خرید کنید یا برای آن ثبت‌نام کنید و در بلندمدت آن را تحویل بگیرید، قیمت آن برایتان به‌صرفه‌تر تمام می‌شود. گاهی اوقات هم قیمت خودرو در نمایندگی با قیمت آن در بازار آزاد تفاوت چندانی ندارد و خرید آن به قیمت درب کارخانه، به دردسرش نمی‌ارزد.همچنین اگر قصد خرید قسطی یا لیزینگی یک خودرو را دارید، حتماً به شرایط آن مثل مبلغ پیش‌پرداخت، میزان سود، تعداد اقساط و … دقت کنید.
  1. نحوه تحویل خودرو
این نکته بیشتر در مراحل خرید و فروش خودرو از نمایندگی و خرید قسطی خودرو به دردتان می‌خورد. از آنجایی‌که احتمال بدقولی در تاریخ تحویل خودرو وجود دارد و گاهی اوقات هم ممکن است به علت نقص فنی، مجبور شوید خودرو را مجدداً به نمایندگی بسپارید. باید ببینید که در این شرایط، ضرر و زیان شما چگونه محاسبه می‌شود.
میخوای بدونی قیمت روز خودرو مورد نظرت چنده ؟ از همراه مکانیک کمک بگیر.
قیمت خودروقدم دوم) کارشناسی خودرودر کارشناسی فنی خودرو، موارد زیر بررسی می‌شوند و در صورت بروز مشکل در هر کدام، کارشناس آن را به شما اطلاع می‌دهد:
تست رنگ و بدنه
در این تست، کارشناس فنی بدنه خودرو را ازاگهی ماشین نظر رنگ‌شدگی، زنگ زدن، دفرمه شدن، خوردگی و … بررسی می‌کند. مهم‌ترین بخش در تست رنگ و بدنه، بازرسی سقف، شاسی، کاپوت و ستون خودرو است، چراکه معیوب بودن یا تعویضی بودن قطعات این قسمت‌ها، به معنای تصادفی بودن خودروی مورد نظر است و علاوه بر ایمنی پایین، در آینده نیز خرج زیادی را روی دستتان می‌گذارد. رنگ‌شدگی بدنه نیز نشان‌دهنده آسیب دیدن خودرو در اثر تصادف است و بر میزان ایمنی آن تأثیر می‌گذارد. تشخیص رنگ‌شدگی بدنه با استفاده از حس لامسه، آهنربا، دوربین، دستگاه تشخیص رنگ و … انجام می‌شود.
تست فنی
در تست فنی تمامی قسمت‌های داخلی خودرو موارد زیر با دقت بررسی می‌شوند:
اتاق خودرو
سیستم برقی، چراغ‌ها و …
فرمان و کیسه هوا
ترمزدستی
ترمزها
گیربکس و موتور خودرو
تست دیاگ
درصورتی‌که خودرو دارای نوعی کامپیوتر صنعتی با نام ECU باشد، با استفاده از می‌توانید به موارد زیر پی ببرید:
میزان کارکرد
نحوه عملکرد سنسور ضربه
سلامت سیستم کیسه‌های هوا
تعمیرات اساسی موتور
میزان مصرف
تست آج لاستیک
در این تست میزان ساییدگی و سلامت لاستیک‌ها بررسی می‌شود. نتایج این تست نیز نشان‌دهنده میزان ایمنی خودرو است، چراکه ترمز گرفتن با لاستیک ساییده شده میز تواند بسیار خطرناک باشد.
تست آپشن‌های خودرودر این تست آپشن‌هایی مثل سیستم صوتی، شیشه برقی و … مطابق با سند خودرو بررسی می‌شود. هنگام تست شیشه برقی باید شیشه‌ها چندین بار بالا و پایین شوند و در میانه راه آن‌ها را نگه داشت تا از لق نبودنشان اطمینان حاصل شود.
درخواست کارشناسی خودرو با تضمین 100 میلیون کارشناسی خودرو
قدم سوم) فرآیند حقوقی و ثبت سند
یک سری مراحل قانونی در خرید و فروش ماشین وجود دارد که باید آن‌ها را طی کنید. طی کردن آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بعد از مراحل خرید و فروش خودرو، با خیالی راحت از آن استفاده کنید و هنگام توقیف احتمالی خودرو و بیمه کردن آن دچار مشکل نشوید.
مراحل قانونی فروش خودرو به شرح زیر است:
  1. تنظیم قرارداد
همانند هر کالای ارزشمند دیگری، نخستین قدم در مراحل خرید و فروش خودرو تنظیم قرارداد فروش (مبایعه‌نامه) است. تنظیم قرارداد باعث می‌شود که مراحل خرید و فروش خودرو دارای وجهه قانونی شود. در قرارداد فروش خودرو، باید موارد زیر حتماً ذکر شود:
مشخصات خودرو مثل رنگ، مدل، نوع سوخت مصرفی (بنزینی یا دوگانه‌سوز)، تجهیزات خودرو مثل نوع ضبط و …
زمان و نحوه تحویل خودرو و مدارک آن توسط فروشنده
زمان تعویض پلاک
زمان حضور طرفین در دفاتر اسناد رسمی برای انتقال سند
تعیین تکلیف مالیات، بیمه، خلافی، عوارض سالانه شهرداری و …
قیمت تمام‌شده خودرو و نحوه پرداخت آن (نقدی، اقساطی و …)
مبلغ بیعانه
شرایط فسخ
البته تنظیم قرارداد فروش خودرو در حال حاضر اجباری نیست و با برگ سبزی که هنگام تعویض پلاک دریافت می‌کنید می‌توانید همه امور مربوط به انتقال سند خودرو را انجام دهید. با این حال اگر قیمت خودرویی که می‌خرید سنگین است یا در مورد تغییر زمان انتقال سند نگرانی دارید، حتماً اقدام به تنظیم قولنامه کنید.
  1. تعویض پلاک
یکی از مراحل خرید و فروش خودرو اجباری، مراجعه طرفین به مراکز تعویض پلاک است. در صورتی‌که فروشنده نتواند یا نخواهد که هنگام فک پلاک حضور داشته باشد، می‌تواند به خریدار وکالت‌نامه بدهد. ازآنجایی‌که هزینه صدور وکالت‌نامه با فروشنده است، برخی از فروشندگان ترجیح می‌دهند که خودشان به همراه خریدار در مراکز تعویض پلاک حضور پیدا کنند.
یکی از مهم‌ترین نکات مراحل فروش خودرو، گذراندن این مرحله پیش از انتقال سند است. چراکه در صورت عدم تعویض پلاک، هرگونه تخلف خودرو به نام صاحب قبلی پلاک (فروشنده) ثبت می‌شود. پس از تعویض پلاک، کارت جدید خودرو برای خریدار ارسال می‌شود و هزینه ارسال پستی آن بر عهده خریدار است.
  1. انتقال سند خودرو
در حال حاضر مراجعه به دفاتر اسناد رسمی برای انتقال سند خودرو از مراحل خرید و فروش ماشین حذف شده است. پس از تعویض پلاک، در همان مرکز برگ سبزی به خریدار داده می‌شود که حکم سند جدید خودرو فروش ماشین را دارد. برای انتقال سند خودرو، هم فروشنده و هم خریدار باید با در دست داشتن مدارک زیر به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند:
مدارک شناسایی دو طرف معامله
مدارک خودرو (بیمه‌نامه شخص ثالث، کارت سوخت و …)
بنچاق قبلی
سند منزل، اجاره‌نامه یا قبض تلفن خریدار که با استفاده از آن بتوان محل سکونت خریدار را احراز کرد.
سند یا برگ سبز قبلی خودرو
مدارک مربوط به هزینه‌های خلافی، عوارض شهرداری و … از طرف فروشنده (مفاصا حساب)
مدارک مربوط به پرداخت هزینه‌های نقل‌وانتقال خودرو
قرارداد خودرو
مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر مراحل خرید و فروش خودرو چیست؟
عمر خودرو و نحوه خرید، مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر مراحل خرید و فروش خودرو محسوب می‌شوند. منظور از عمر خودرو نو یا کارکرده بودن آن است، چراکه مراحل فروش خودرو صفر با کارکرده تفاوت دارد. همچنین مراحل خرید خودرو و فروش صفر از نمایندگی با نمایشگاه و … متفاوت است.
نحوه خرید در مراحل خرید خودرو کارکرده نیز تأثیر دارد. اگر شما خودروی مدنظر خود را اصطلاحاً از دست (افراد عادی) بخرید، باید نسبت به خرید آن از نمایشگاه مراحل متفاوتی را طی کنید. همچنین مراحل فروش خودروی کارکرده به‌صورت آنلاین با این روش فرق دارد.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.
مراحل خرید و فروش خودرو صفر چگونه انجام می‌شود؟
مراحل خرید و فروش خودرو صفر از نمایندگی، با خرید آن از نمایشگاه و به‌صورت آنلاین، کمی تفاوت دارد. در ادامه با پیچ‌وخم‌های مراحل خرید و فروش خودرو به هر سه روش، آشنا می‌شوید.
مراحل خرید خودرو صفر از نمایندگی
مراحل خرید خودرو صفر از نمایندگی، کمی پیچیده‌تر از سایر روش‌های خرید خودروی صفر است. در نخستین قدم در مراحل خرید و فروش خودرو صفر از نمایندگی، باید مدارک خودرو را تحویل بگیرید. این مدارک شامل لیست زیر می‌شود:
کارت ماشینبرگ سبز یا سند خودروبیمه شخص ثالثفاکتور رسمیدفترچه راهنماکارت گارانتی
پس از اطمینان از سالم بودن خودرو و ماشین و تحویل گرفتن آن، باید سایر مراحل خرید و فروش خودرو مثل تنظیم قولنامه، مراجعه به مراکز تعویض پلاک و … را طی کنید.مراحل خرید خودرو صفر به‌صورت آنلاین
آنچه در خرید خودرو صفر به‌صورت آنلاین اهمیت زیادی دارد، جلوگیری از کلاه‌برداری‌های احتمالی است. تا زمانی که خودرو را از نزدیک ندیده‌اید و مالکیت خودرو توسط فروشنده برای شما احراز نشده، از واریز هرگونه وجه به عنوان بیعانه خودداری کنید. پیش از واریز بیعانه نیز حتماً مبایعه‌نامه تنظیم کنید. سایر مراحل خرید و فروش خودرو صفر مثل تست کردن ماشین و … در این روش نیز صدق می‌کند.
مراحل قانونی فروش خودرو
مراحل خرید خودرو کارکرده چگونه انجام می‌شود؟
کارشناسی فنی خودرو، مهم‌ترین قدم در مراحل خرید خودرو کارکرده به شمار می‌رود. چراکه سایر مراحل آن، با مراحل خرید و فروش خودرو صفر یکسان است. اگر در مورد مسائل فنی خودرو تبحر ندارید، به هیچ عنوان خودرو کارکرده را بدون کارشناسی فنی نخرید.ممکن است هزینه کارشناسی فنی خودرو در ابتدا زیاد به نظر برسد؛ اما اگر بدانید که انجام این کار از ضرر و زیان‌های کلان جلوگیری می‌کند، حتماً با رغبت آن را پرداخت می‌کنید. چراکه ممکن در مراحل خرید و فروش ماشین کارکرده با خودروی در ظاهر سالمی روبرو شوید که پس از قولنامه و تحویل گرفتن، نقص‌های فنی آن یکی‌یکی شروع شوند و خرج روی دست شما بگذارند یا بدتر از آن، اگهی خرید خودرو و ماشین به علت خرابی خودرو در راه بمانید.در حال حاضر مراکز متعددی وجود دارند که هم به‌صورت ثابت و هم سیار کارشناسی فنی خودرو را انجام می‌دهند و بسته به نوع و مدل ماشین، مبلغی را از شما دریافت می‌کنند.مراحل خرید خودرو را با کمک همراه مکانیک طی کنید
اگر انتخاب خود را کرده‌اید و پیش از آغاز مراحل خرید و فروش خودرو نگران سلامت آن هستید، می‌توانید از همراه مکانیک کمک بگیرید. در حال حاضر همراه مکانیک خدمات کارشناسی خودرو را در شهرهای تهران، کرج و اصفهان ارائه می‌دهد. این خدمات علاوه بر کارشناسی، شامل قیمت‌گذاری و تضمین پرداخت خسارت تا 100 میلیون تومان نیز می‌شود.همچنین می‌توانید انواع خودروی صفر و کارکرده کارشناسی شده را از نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک به‌صورت نقد یا اقساطی بخرید. اگهی خودرو و ماشین سلامت این خودروها تضمین شده است و همراه مکانیک در تمامی مراحل حقوقی خرید خودرو از تنظیم قرارداد و ثبت سند گرفته تا تعویض پلاک، همراه شما خواهد بود.
submitted by piaz50_com to u/piaz50_com [link] [comments]


2022.12.08 02:55 Dr_shirangi جراحی لیزر پلک بدون درد – رفع افتادگی پلک با لیزر

افتادگی پلک یا پتوز یکی از مشکلاتی است که به دلایل متنوعی چون وجود برخی بیماری‌های مربوط به عصب و یا عضله از جمله میاستنی گراویس و یا دیستروفی عضلانی، یا نقص در عضله نگهدارنده و بالابرنده پلک در جنینی و نوزادی که می‌تواند باعث پتوز مادرزادی شود و یا پیری پوست ناشی از افزایش سن اتفاق می‌افتد، بروز این عارضه اجتناب ناپذیر است و حتی اگر هیچ نوع مشکل زمینه‌ای وجود نداشته باشد، با افزایش سن و کاهش کلاژن سازی در پوست، به مرور زمان پوست سفتی خود را از دست داده و شل و افتاده می‌گردد، که اگر این اتفاق در ناحیه چشم که یکی از حساس‌ترین نقاط بدن چه از نظر سلامتی و چه از نظر تاثیر آن در زیبایی به حساب می‌آید رخ دهد افتادگی پلک یا پتوز را باعث خواهد شد.
خوشبختانه امروزه روش‌های متنوعی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد، که بلفاروپلاستی با جراحی یکی از این روش‌هاست و در واقع جزء مطمئن‌ترین و تضمینی‌ترین روش‌های بهبود افتادگی پلک به صورت دائمی است، در کنار این متد، روش‌های دیگری برای رفع افتادگی پلک بدون جراحی نیز وجود دارند که از جمله آنها می‌توان به لیزر پلک چشم، تزریق بوتاکس، پلاسماتراپی، پلکسر و … اشاره کرد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به جزئیات تکنیک لیزر جوانسازی پلک و چگونگی رفع افتادگی پلک چشم با جراحی لیزر بپردازیم.
این مطلب تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و در کلینیک دکتر شیرنگی انجام نمی شود.

چگونگی درمان افتادگی پلک با لیزر

به طور حتم بهتر است قبل از اقدام به درمان افتادگی پلک با لیزر با پزشک متخصص خود در رابطه با سلامت جسمی و سابقه بیماری خود، همچنین نتایج احتمالی لیزر جوانسازی پلک، خطرات بالقوه آن و انتظاراتی که خواهید داشت مشاوره‌هایی هر چند کوتاه داشته باشید.
نوشته های مشابه
بهتر است بدانید که پس از بلفاروپلاستی با جراحی، لیزر پلک چشم برای رفع افتادگی پلک جزء قویترین روش‌های درمان به حساب می‌آید. استفاده از لیزر یک راه عالی برای سفت کردن پوست دور چشم و از بین بردن چین و چروک است. در طول فرآیند بهبودی پس از لیزر پلک چشم، کلاژن سازی از نو آغاز شده و منجر به بهبود بافت، ضخامت و خاصیت ارتجاعی پوست اطراف چشم می‌شود.
برای لیزر پلک بالای چشم از بی حسی موضعی استفاده شده و کره چشم با یک صفحه فلزی محافظت می‌شود و از لیزر برای ایجاد بریدگی در پلک فوقانی برای از بین بردن پوست و چربی اضافی استفاده می‌شود. زخم و یا برش‌ها نیز با چسب بافت و یا چند بخیه‌ی ریز بسته می‌شود. کیسه‌های زیر پلک پایین نیز از طریق یک برش کوچک در داخل پلک پایین برداشته می‌شوند، در این روش نیازی به بخیه نیست و جای زخم خارجی نیز قابل مشاهده نیست. در این روش چون رگ‌های خونی با لیزر سوزانده می‌شوند خونریزی چندانی در ناحیه تحت جراحی مشاهده نمی‌شود و به همین دلیل میزان تورم و کبودی در این روش بسیار کم است.
دقت داشته باشید که لایه برداری کامل پلک با لیزر CO2 روشی است که فقط بایستی توسط جراحان مجرب لیزر مانند دکترسعید شیرنگی انجام ‌شود. برای انجام ایمن و مؤثر این روش باید از لیزر CO2 با درجه جراحی مناسب (نه درجه زیبایی) استفاده شود. لیزرهای CO2 درجه زیبایی باعث گرمای بیش از حد پوست می‌شوند و بنابراین باید با قدرت بسیار کم استفاده شوند.
جهت اطلاع از هزینه و دریافت نوبت مشاوره بلفاروپلاستی در کلینیک دکتر شیرنگی، با ما تماس بگیرید.
مشاوره تلفنی : 09128490324

مزایا و معایب لیزر پلک

بلفاروپلاستی با لیزر به بیمار این امکان را می‌دهد تا بدون قرار گرفتن زیر چاقو به نتایجی مشابه لیفت پلک سنتی که نتیجه حتمی و مطلوبی ارائه می‌دهد دست یابد. از جمله مزایای روش لیزر پلک می‌توان به کوتاهی دوره نقاهت آن اشاره کرد و حتی می‌توان گفت بر خلاف روش‌های جراحی سنتی که شاید به چندین روز استراحت نیاز باشد در لیزر پلک چشم فرد از همان روز می‌تواند به زندگی روزمره و کار خود ادامه دهد.
یکی دیگر از مزایای لیفت پلک بدون جراحی و با لیزر برای بهبود اثرات ناشی از پیری هزینه آن است. در مقایسه با لیفت پلک با سایر روش‌ها، این روش جایگزین بسیار ارزان‌تری است. ایمنی بالا به دلیل کاهش و یا عدم خونریزی، تورم و کبوردی کمتر پس از عمل با لیزر از دیگر مزایای این روش درمانی می‌باشد، و از دیگر مزایای این روش می‌توان به عدم نیاز به تیم جراحی یا بیمارستان‌های تخصصی اشاره کرد، چرا که درمان افتادگی پلک با لیزر به صورت سرپایی و تنها با یک بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد.
از معایب این روش درمانی می‌توان گفت هر چند درصد موفقیت لیزر لیفت پلک بالاست ولی ماندگاری آن نسبت به بلفاروپلاستی سنتی کمتر است از طرفی هر چه میزان افتادگی پلک بیشتر و عمیق تر باشد شاید با استفاده از لیزر نتوان افتادگی پلک را به طور کامل برطرف کرد و مجبور به رو آوردن به بلفاروپلاستی با جراحی خواهیم بود.

مقایسه لیزر با جراحی بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا همان لیفت پلک حال چه با روش جراحی و چه با استفاده از لیزر نتایج تقریبا مشابهی دارند و هدف هر دو بهبود ظاهر چشم‌ها با برداشتن پوست و یا چربی‌های اضافی پلک‌های بالایی و حذف کیسه‌های پلک پایین است. هر چند همچنان جراحی بلفاروپلاستی یک گزینه برتر برای بسیاری از بیماران و به ویژه آنهایی که دارای افتادگی شدید پلک هستند می‌باشد ولی درمان افتادگی پلک با لیزر نیز یک روش ایمن و مطمئن بدون نیاز به چاقو با میزان خونریزی بسیار کمتر می‌باشد، که دوره نقاهت به نسبت کوتاهتری نیز نسبت به روش جراحی بلفاروپلاستی دارد.
در کل هدف از هر نوع جراحی پلک کمک به بیمار برای بهبود ظاهر خود بدون کوچکترین خطر احتمالی است، با اینحال برای تصمیم‌گیری بین لیزر پشت پلک چشم و یا بلفاروپلاستی سنتی بهتر است با جراح خود مشورت کنید تا با یک ارزیابی دقیق از چشم‌ها و سایر ویژگی‌های صورت شما و نیز بررسی سوابق پزشکی‌تان شما را در زمینه انتخاب روش بهبود افتادگی پلک راهنمایی نماید.

آیا لیزر پلک روش دائمی است؟

لیزر پلک بالا یکی از محبوب‌ترین روش‌های رفع افتادگی پلک به ویژه در میان افرادی که ترس از جراحی دارند می باشد، با این روش جوانی و شادابی مجددا به چهره شما باز خواهد گشت، طوری که در صورت داشتن یک سبک زندگی مناسب و انجام مراقبت‌های بعد از جراحی با لیزر می‌توانید سال‌های زیادی از افتادگی پلک رهایی یابید. البته لازم به ذکر است که ماندگاری این روش رفع افتادگی پلک به عوامل وراثتی فرد، مهارت و تجربه پزشک متخصص و … نیز ربط دارد، لیزر درمانی افتادگی پلک هم روی پلک‌های بالایی و هم پلک‌های پایینی قابل انجام است ولی تجربه نشان داده است که اثر و ماندگاری طولانی‌تری در صورت انجام آن روی پلک های پایینی از خود نشان می‌دهد.
بیمارانی که پلک تحتانی خود را تحت درمان قرار داده‌اند، به ندرت نیاز به بررسی مجدد نتایج دارند، هنگامی که این عمل بر روی پلک بالایی انجام می‌گیرد، به طور متوسط نتایج اغلب حدود هفت سال باقی می‌ماند، ولی مجددا با افزایش سن و ضعیف شدن عضلات پوست ممکن است فرد دچار افتادگی پلک شود.

عوامل موثر بر هزینه لیزر پلک بالا و پایین

هزینه رفع افتادگی پلک با لیزر نیز موضوع مهمی است که ممکن است در تصمیم‌گیری افراد برای انجام این اقدام تاثیرگذار باشد، ولی خبر خوش اینست که هزینه لیزر پلک چشم نسبت به روش‌های تهاجمی کمتر بود و دوره نقاهت کوتاهتری نیز دارد. ولی به طور دقیق نمی‌توان گفت هزینه بلفاروپلاستی با لیزر چقدر است، چرا که عوامل متعددی چون شدت مشکل پلک‌ها و سختی عملی که قرار است انجام شود، تجربه و مهارت پزشک متخصص، محل کلینیک و امکانات و تجهیزات موجود در آن در تعیین قیمت نهایی درمان افتادگی پلک با لیزر تاثیر دارد. شما متقاضی محترم جهت اطلاع از قیمت این عمل می‌توانید در جلسات مشاوره از پزشک خود در رابطه با هزینه بپرسید یا با شماره تماس‌های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوران ما هزینه را جویا شوید.

آیا لیزر پلک درد دارد؟

معمولا درمان افتادگی پلک با لیزر برای افرادی توصیه می‌شود که به دلیل درد و خونریزی و عوارض جانبی بعد از بلفاروپلاستی با روش جراحی از آن می‌ترسند و به همین دلیل از انجام آن خودداری می‌کنند. در روش لیزر پلک چشم با CO2 حین عمل رگ‌های خونی نیز بسته می‌شوند و این خود دو مزیت مهم دارد یکی اینکه دلیل تورم و کبودی کمتری را نسبت به روش‌های تهاجمی شاهد خواهید بود و بهبودی بعد از عمل و به عبارتی دوره نقاهد نیز بسیار کوتاه خواهد بود، دومین مزیت آن اینست که پزشک کنترل کار را بهتر به دست گرفته و می‌تواند تصمیمات درست‌تری بگیرد، از طرفی به دلیل استفاده از بی حسی موضعی فرد حین جراحی با لیزر هیچ نوع دردی را حس نمی‌کند.

نتایج و دوره ی بهبودی بعد از لیزر پلک

نتیجه درمان افتادگی پلک با لیزر و نیز دوره بهبودی آن به عواملی چون سلامت عمومی، سن، کیفیت پوست، گرایش بدنتان به کبودی و تورم، آستانه تحمل درد شما و اینکه تا حد دستورالعمل‌های پزشک معالج خود بعد درمان افتادگی پلک با لیزر را رعایت کنید بستگی دارد ولی در حالت کلی در بلفاروپلاستی با لیزر دوره نقاهت بسیار کوتاه است و به دلیل بسته شدن عروق با لیزر معمولا تورم و کبودی نیز بسیار اندک است و گفته می‌شود فرد در همان روز اول یا دوم می‌تواند به کارهای روزمره خود برسد.
دقت داشته باشید که انتخاب پزشک متخصص با تجربه و کلینیک لیزر افتادگی پلک معتبری که از تمامی تجهیزات استاندارد مربوط به جراحی پلک با لیزر برخوردار باشد در نتیجه‌ی مطلوب و دوره نقاهت کوتاه شما بسیار تاثیر خواهد داشت پس حتما در انتخاب این دو مورد دقت لازم را به خرج دهید.
دكتر سيد سعيد شيرنگي، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با چندین سال تجربه در زمینه اعمال زیبایی است که شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به کلینیک دکتر شیرینگی از مشاوره و راهنمایی‌های رایگان این کلینیک در زمینه لیزر پلک چشم استفاده نمایید چرا که درصد موفقیت لیزر افتادگی پلک چشم در این کلینیک بسیار بالاست، برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با هزینه لیزر پشت پلک می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و قیمت را از کلینیک دکتر شیرنگی جویا شوید. مشاوره تلفنی : 09128490324
submitted by Dr_shirangi to u/Dr_shirangi [link] [comments]


2022.11.30 09:30 netssan1 حمل بار از مشهد به سنندج با خاور

حمل بار از مشهد به سنندج با خاور _برای استفاده از خدمات سایت حمل بار از مشهد به سنندج با خاور نیازمند همراهی شما هستم ، ب دنبال تخفیف بودم و تخفیف ویژه سایت باربری نتسان نظرمو جلب کرد اما چون از خدماتشون استفاده نکردم میخاستم نظرات شما رو بدونم ممنون میشم از طریق لینکی ک گذاشتم مطالعه کنید و بهم نظراتتونو بگین.
در قرن بیستم یکی از نخستین وسایل نقلیه ای که جهت حمل بار طراحی شد کامیون بود که این وسیله نقلیه علاوه بر اینکه جهت حمل کالا و مواد سنگین کاربرد دارد همچنان به عنوان ماشین آتش نشانی هم می‌توان از آن استفاده کرد. در آن سال ها یکی از شرکت هایی که این کامیون ها را طراحی و تولید نمود شرکت مرسدس بنز بود .این شرکت در سال 1959 میلادی اقدام به تولید کامیونی با نام kurzhauber نمود که بسیار در صنعت حمل و نقل مورد توجه عموم قرار گرفت به طوری که تعداد زیادی از این کامیون ها به کشورهایی مثل خاورمیانه ، آفریقا و یا آمریکای جنوبی صادر شدند. خاور از کجا آمد؟ در سال 1965 کامیون مرسدس بنز به نام ال پی 608 که یکی از مدل های ساده کامیون بود ، طراحی شد که در آن زمان بیشتر آن را با نام کامیون مکعبی می‌شناختند. اما درایران با نام خاور 608 معروف بود و به این ترتیب بازار فروش خاور در ایران رونق پیدا کرد . گروه صنعنتی خاور یکی از شرکت هایی بود که در آن زمان فعالیت خود را در عرصه مونتاژ و فروش کامیون های بنز آغاز کرد که بعدها این شرکت با نام ایران خودرو دیزل معروف شد. این گروه صنعتی زمانی که کار خود را شروع کرد روزانه یکی دستگاه کامیون مونتاژمی‌کرد اما در سال 1343 خورشیدی با توجه به اینکه تقاضای مردم روز به روز برای خرید این کامیون ها افزایش پیدا کرد ، این شرکت اقداماتی برای توسعه تجهیزات کارخانه ای و نیروی کار انجام داد و به این ترتیب توانست به تدریج کامیون های بیشتری تولید کند. در حال حاضر شاهد کامیون های خاور در مدل های متفاوت کارکرده ، نو و یا حتی مستهلک در جاده های ایران هستیم که هر کدام مشغول حمل بار هستند و هر روزه در جاده های ایران تردد دارند. مدل های خاور بنز یک از مدل های خاور که در اینجا می‌توانیم به آنها اشاره نماییم خاور 608 است که شاهد تبلیغات روزانه آن در کنار خاورهای دیگری مانند خاور 808 و خاور 813 هستیم. در حال حاضر افراد زیادی تمایل به خرید این نوع خاورها و یا خاورهای شبیه به آن دارند . در مقابل بعضی از افراد هم ترجیح می‌دهند این خاورها را اجاره نمایند و با آن مشغول به کار شوند . به این ترتیب با مالک کامیون توافق می‌کنند که قسمتی از درآمد حاصل از فعالیت خود بر روی ماشین را با او تقسیم کنند. خاور بنز 608 در مدل 314OM دارای 110 اسب بخار در 2800 دور در دقیقه قدرت موتور دارد . حداکثر گشتاور آن 340 نیوتن متر در 2000–1400می‌باشد و استاندارد یورو 2 هم دارد. این مدل از خاور مشتکل از 5 دنده میباشد و دارای صفحه کلاچ تک صفحه ای خشک میباشد. وزن این وسیله چیزی در حدود 4 تن است و میزان باری که میتواند تحمل نماید در حدود 6 تن میباشد. خاور بنز 608 جزء وسیله های سنگین به شمار میرود که افراد به راحتی میتواند به طور جداگانه برای شرکت و یا کارخانه فعالیت کنند و از این طریق در امد کسب نمایند. تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با خاور – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.
submitted by netssan1 to u/netssan1 [link] [comments]


2022.11.29 21:57 netssan1 حمل بار از مشهد به قوچان با خاور

حمل بار از مشهد به قوچان با خاور_برای حمل بار از مشهد به قوچان با خاور با تخفیف دنبال سایت خوب بودم ک با سایت باربری مشهد و خدماتشون اشنا شدم ک 70 درصدم تخفیف روی خدماتشون دارند.میخاستم بدونم تا حالا کسی از خدماتشون استفاده کرده ایت که منو بتونه راهنمایی کنه؟
در قرن بیستم یکی از نخستین وسایل نقلیه ای که جهت حمل بار طراحی شد کامیون بود که این وسیله نقلیه علاوه بر اینکه جهت حمل کالا و مواد سنگین کاربرد دارد همچنان به عنوان ماشین آتش نشانی هم می‌توان از آن استفاده کرد. در آن سال ها یکی از شرکت هایی که این کامیون ها را طراحی و تولید نمود شرکت مرسدس بنز بود .این شرکت در سال 1959 میلادی اقدام به تولید کامیونی با نام kurzhauber نمود که بسیار در صنعت حمل و نقل مورد توجه عموم قرار گرفت به طوری که تعداد زیادی از این کامیون ها به کشورهایی مثل خاورمیانه ، آفریقا و یا آمریکای جنوبی صادر شدند. خاور از کجا آمد؟ در سال 1965 کامیون مرسدس بنز به نام ال پی 608 که یکی از مدل های ساده کامیون بود ، طراحی شد که در آن زمان بیشتر آن را با نام کامیون مکعبی می‌شناختند. اما درایران با نام خاور 608 معروف بود و به این ترتیب بازار فروش خاور در ایران رونق پیدا کرد . گروه صنعنتی خاور یکی از شرکت هایی بود که در آن زمان فعالیت خود را در عرصه مونتاژ و فروش کامیون های بنز آغاز کرد که بعدها این شرکت با نام ایران خودرو دیزل معروف شد. این گروه صنعتی زمانی که کار خود را شروع کرد روزانه یکی دستگاه کامیون مونتاژمی‌کرد اما در سال 1343 خورشیدی با توجه به اینکه تقاضای مردم روز به روز برای خرید این کامیون ها افزایش پیدا کرد ، این شرکت اقداماتی برای توسعه تجهیزات کارخانه ای و نیروی کار انجام داد و به این ترتیب توانست به تدریج کامیون های بیشتری تولید کند. در حال حاضر شاهد کامیون های خاور در مدل های متفاوت کارکرده ، نو و یا حتی مستهلک در جاده های ایران هستیم که هر کدام مشغول حمل بار هستند و هر روزه در جاده های ایران تردد دارند. مدل های خاور بنز یک از مدل های خاور که در اینجا می‌توانیم به آنها اشاره نماییم خاور 608 است که شاهد تبلیغات روزانه آن در کنار خاورهای دیگری مانند خاور 808 و خاور 813 هستیم. در حال حاضر افراد زیادی تمایل به خرید این نوع خاورها و یا خاورهای شبیه به آن دارند . در مقابل بعضی از افراد هم ترجیح می‌دهند این خاورها را اجاره نمایند و با آن مشغول به کار شوند . به این ترتیب با مالک کامیون توافق می‌کنند که قسمتی از درآمد حاصل از فعالیت خود بر روی ماشین را با او تقسیم کنند. خاور بنز 608 در مدل 314OM دارای 110 اسب بخار در 2800 دور در دقیقه قدرت موتور دارد . حداکثر گشتاور آن 340 نیوتن متر در 2000–1400می‌باشد و استاندارد یورو 2 هم دارد. این مدل از خاور مشتکل از 5 دنده میباشد و دارای صفحه کلاچ تک صفحه ای خشک میباشد. وزن این وسیله چیزی در حدود 4 تن است و میزان باری که میتواند تحمل نماید در حدود 6 تن میباشد. خاور بنز 608 جزء وسیله های سنگین به شمار میرود که افراد به راحتی میتواند به طور جداگانه برای شرکت و یا کارخانه فعالیت کنند و از این طریق در امد کسب نمایند. تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با خاور – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید.
submitted by netssan1 to u/netssan1 [link] [comments]


2022.11.28 21:12 netssan1 حمل بار از مشهد به سرخس با خاور

حمل بار از مشهد به سرخس با خاور_تخفیف 70 درصدی در سایت باربری نتسان برای حمل بار از مشهد به سرخس با خاور نظرمو جلب کرد اما چون دنبال یک سایت با اطمینان هستم دوست دارم بدونم کسی اینجا هست ک از این سایت و خدماتش استفاده کرده باشه،یا سایت با تخفیف و قابل اطمینان بشناسه و بهم معرفی کنه؟ لینک سایت و گذاشتم ممنون میشم نظراتتونو بهم بگین.
در قرن بیستم یکی از نخستین وسایل نقلیه ای که جهت حمل بار طراحی شد کامیون بود که این وسیله نقلیه علاوه بر اینکه جهت حمل کالا و مواد سنگین کاربرد دارد همچنان به عنوان ماشین آتش نشانی هم می‌توان از آن استفاده کرد. در آن سال ها یکی از شرکت هایی که این کامیون ها را طراحی و تولید نمود شرکت مرسدس بنز بود .این شرکت در سال 1959 میلادی اقدام به تولید کامیونی با نام kurzhauber نمود که بسیار در صنعت حمل و نقل مورد توجه عموم قرار گرفت به طوری که تعداد زیادی از این کامیون ها به کشورهایی مثل خاورمیانه ، آفریقا و یا آمریکای جنوبی صادر شدند. خاور از کجا آمد؟ در سال 1965 کامیون مرسدس بنز به نام ال پی 608 که یکی از مدل های ساده کامیون بود ، طراحی شد که در آن زمان بیشتر آن را با نام کامیون مکعبی می‌شناختند. اما درایران با نام خاور 608 معروف بود و به این ترتیب بازار فروش خاور در ایران رونق پیدا کرد . گروه صنعنتی خاور یکی از شرکت هایی بود که در آن زمان فعالیت خود را در عرصه مونتاژ و فروش کامیون های بنز آغاز کرد که بعدها این شرکت با نام ایران خودرو دیزل معروف شد. این گروه صنعتی زمانی که کار خود را شروع کرد روزانه یکی دستگاه کامیون مونتاژمی‌کرد اما در سال 1343 خورشیدی با توجه به اینکه تقاضای مردم روز به روز برای خرید این کامیون ها افزایش پیدا کرد ، این شرکت اقداماتی برای توسعه تجهیزات کارخانه ای و نیروی کار انجام داد و به این ترتیب توانست به تدریج کامیون های بیشتری تولید کند. در حال حاضر شاهد کامیون های خاور در مدل های متفاوت کارکرده ، نو و یا حتی مستهلک در جاده های ایران هستیم که هر کدام مشغول حمل بار هستند و هر روزه در جاده های ایران تردد دارند. مدل های خاور بنز یک از مدل های خاور که در اینجا می‌توانیم به آنها اشاره نماییم خاور 608 است که شاهد تبلیغات روزانه آن در کنار خاورهای دیگری مانند خاور 808 و خاور 813 هستیم. در حال حاضر افراد زیادی تمایل به خرید این نوع خاورها و یا خاورهای شبیه به آن دارند . در مقابل بعضی از افراد هم ترجیح می‌دهند این خاورها را اجاره نمایند و با آن مشغول به کار شوند . به این ترتیب با مالک کامیون توافق می‌کنند که قسمتی از درآمد حاصل از فعالیت خود بر روی ماشین را با او تقسیم کنند. خاور بنز 608 در مدل 314OM دارای 110 اسب بخار در 2800 دور در دقیقه قدرت موتور دارد . حداکثر گشتاور آن 340 نیوتن متر در 2000–1400می‌باشد و استاندارد یورو 2 هم دارد. این مدل از خاور مشتکل از 5 دنده میباشد و دارای صفحه کلاچ تک صفحه ای خشک میباشد. وزن این وسیله چیزی در حدود 4 تن است و میزان باری که میتواند تحمل نماید در حدود 6 تن میباشد. خاور بنز 608 جزء وسیله های سنگین به شمار میرود که افراد به راحتی میتواند به طور جداگانه برای شرکت و یا کارخانه فعالیت کنند و از این طریق در امد کسب نمایند. تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با خاور – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید.
پاییز و زمستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سرخس با خاور – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - بیمه نامه حمل بار - نرخ حمل بار مشهد به سرخس - کرایه حمل بار مشهد به سرخس - بیمه نامه حمل بار مشهد به سرخس را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.
submitted by netssan1 to u/netssan1 [link] [comments]


2022.11.23 12:47 agencies1 تور کوالالامپور

تور کوالالامپور

سفر به کوالالامپور تجربه‌ای نو و بسیار ناب و در نوع خود به یاد ماندنی و منحصر به فردی است که می‌تواند شما را با دنیایی جدید و کاملا متفاوت آشنا کند. در این شهر که بیش‌ترین جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می‌دهند، افراد زیادی نیز با فرهنگ، نژاد و مذاهب متفاوت، به خوبی در کنار یگدیگر با صلح و آزامش زندگی می‌کنند. کوالالامپور یکی از بزرگ‌ترین، شلوغ‌ترین و سرزنده‌ترین کلان‌شهرهای آسیا، دنیایی از شگفتی و زیبایی را یکجا در معرض دید گردشگران و مسافران تور مالزی می‌گذارد. در این شهر شما ترکیبی از فرهنگ‌ها و مذاهب متنوع که در این قاره منحصر به‌فرد وجود دارد را شاهد هستید. شما باید برج‌های پتروناس را حداقل یک بار ببنید تا عکس‌هایی زیبا و یادگاری را از آن ثبت کرده و یا در خیابان‌هایش غذاهای فوق‌العاده و ارزان را نوش جان کنید. همین امروز خودتان برنامه‌ریزی سفرتان را در دست گرفته و با انتخاب این گزینه آزادی عمل بیش‌تری برای سفر به کوالالامپور داشته باشید. البته زمان سفر، انتخاب هتل، انتخاب و ساعت پرواز رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و راهنمای فارسی زبان از جمله امکاناتی است که می‌توانید در تور کوالالامپور به دلخواه و با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، انتخاب کنید. شایان ذکر است بسیاری از افراد تور کوالالامپور سلام پرواز را انتخاب می‌کنند چرا که متنوع‌ترین و در عین حال ارزان‌ترین تورهای مسافرتی را به مسافران خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات مهم شهر کوالالامپور

کوالالامپور از لحاظ جغرافیایی در غرب بخش شبه ‌جزیره واقع شده و با ساحل غربی، تقریبا ۳۰ کیلومتر فاصله دارد. مساحت این شهر ۲۴ هزار و ۳۶۵ کیلومتر مربع بوده و جمعیت حاضر در آن طبق آمار سرشماری در سال ۲۰۱۵، ۱۷۶۸۰۰۰ نفر بوده است. از همین رو کوالالامپور بزرگ‌ترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. برای رفتن به مالزی و کوالالامپور، بهترین و سریع‌ترین راه، استفاده از مسیر هوایی است و اینکه شهر کوالالامپور 2 فرودگاه بزرگ دارد که هم پرواز‌های داخلی و هم پرواز‌های بین المللی از این فرودگاه‌ها انجام می‌‌گردد. فرودگاه بین ‌المللی کوالالامپور یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های بین‌ المللی مالزی است. این فرودگاه در سال 1993میلادی و با 2٫5 میلیارد دلار بودجه ساخته شده و اینکه فرودگاه بین ‌المللی کوالالامپور در سال 2006 میلادی از سوی موسسه AETRA عنوان بهترین فرودگاه جهان در رده فرودگاه‌های دارای مسافر 15 تا 25 میلیون نفری طی یک سال را به خود اختصاص داده و رتبه سوم بهترین فرودگاه جهان و بهترین فرودگاه در منطقه آسیا و اقیانوس آرام را از آن خود کرده است.
📷

نقشه گردشگری کوالالامپور

📷

قیمت تور کوالالامپور

این شهر یکی از زیباترین و مدرن‌ترین شهرهای آسیا است که در سفر به آن جاذبه‌های فراوانی را مشاهده خواهید کرد. هزینه‌ای که بابت تماشای جاذبه‌های این شهر می‌پردازید و با توجه به رده سنی و سلیقه متفاوت خواهد بود اما می‌توانید مطمئن باشید که برای هر سن و سلیقه‌ای تفریحی پیدا می‌شود. قیمت تور به هتل و پروازی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. اگر هتل‌های لوکس و 5 ستاره را می‌پسندید، باید هزینه بیش‌تری بپردازید و اگر درجه کیفی هتل چندان اهمیتی برای تان ندارد، هتل‌ها و اقامت‌گاه‌های ارزان‌تری هم پیدا می‌شوند. تمامی جزئیات مربوط به قیمت را می‌توانید در پکیج‌های ما مشاهده کنید.در حال حاضر قیمت تور کوالالامپور از از حدود 5 میلیون تومان آغاز می‌شود. در ادامه موضوعی که حائز اهمیت است قیمت تور کوالالامپور است که در درجه اول به انتخاب زمان سفر شما ارتباط مستقیم دارد و نیز در واقع قیمت‌ها در زمان ایام پیک سفر و پرمسافر و تعطیلات تابستانه یا ایامی که شهر یا کشور پذیرای توریست‌های بسیار زیادی از اقصی نقاط جهان است، به نسبت بالاتر از حد معمول ارائه می‌شود و نیز عامل دوم نوسانات بازار ارز حکمفرما در ایران است که به شدت قیمت تورهای خارجی را تحت تاثیر خود می‌دهد و قیمت خدمات تور شامل‌: بلیط رفت و برگشت با هواپیما یا هر وسیله نقلیه‌ای که تور باشد، همچنین خدمات هتل، خدمات تور در این شهر و تعداد وعده‌های غذایی، با توجه به نرخ روز ارز محاسبه می‌شود و بعد از تمام این گزینه‌ها، عامل سوم و تاثیرگذار بر قیمت تور خارجی، کیفیت خدمات تور شما می‌باشد که تورهای مسافرتی که طرف قرارداد شرکت‌های خارجی بابت تهیه بلیط هواپیما هستند یا در شهر میزبان مسافرین طرف قرارداد هتل‌های گران قیمت و لوکس هستند، خدمات خود را بسیار بالاتر به میهمانان خود ارائه می‌کنند و در ادامه عواملی دیگر نیز بر قیمت تور خارجی تاثیرگذار هستند که نسبت به عوامل اشاره شده در درجه اهمیت کم‌تری هستند.

تور کوالالامپور ارزان

هنگام انتخاب مقصد یکی از مهم‌ترین عواملی که باید در نظر بگیریم قیمت و هزینه‌های سفر است. با توجه به بعد مسافت، قیمت سفر به کوالالامپور نسبت به کشورهای همسایه کمی بیش‌تر است اما در کل سفر مقرون به صرفه‌ای محسوب می‌شود. این نکته را هم در نظر بگریید که با سفر به این شهر جلوه‌های فرهنگی متنوعی را در کنار طبیعت بی نظیر استوایی مشاهده خواهید کرد. برای ارزان‌تر تمام شدن تور باید هتل‌های میان‌رده و ایرلاین‌های ایرانی را انتخاب کنید چرا که ایرلاین‌های خارجی به نسبت دو برابر ایرلاین‌های داخلی همچنین در نظر داشته باشید که در فصولی که آب و هوا چندان مساعد نیست و دوره باران‌های موسمی، قیمت تورها به شدت کاهش می‌یابند. در ضمن می‌توانید روزهای اقامتتان را کاهش دهید و هتل‌های 3 ستاره را انتخاب کنید چرا که تمامی این موارد در ارزان‌تر شدن تور مسافرتی شما تاثیرات زیادی دارد.

تور کوالالامپور لحظه آخری

گاهی آژانس‌ها به دلایل مختلفی، مثل پر نشدن ظرفیت مسافران، آفرهایی را برای جذب مسافران در نظر می‌گیرند. در این شرایط قیمت‌ها را پایین می‌آورند تا مسافران بیش‌تری به خرید تور علاقه‌مند شوند. در چنین حالتی معمولا مدت زمان کوتاهی تا موعد سفر باقی مانده است. برای کسانی که همیشه آمادگی سفر را دارند و از نظر تهیه ویزا هم مشکلی ندارند، تور لحظه آخری می‌تواند یک گزینه ارزان و عالی باشد. بدون شک، یک هفته و یک ماه برای بازدید از جاذبه‌های دیدنی و مکان‌های تفریحی شهر کوالالامپور قرار دهید تا با فرهنگ و آداب و رسوم مردم مالزی آشنا شوید. بدانید که مدت زمان مسافرت کم است پس در انتخاب گزینه‌ها هشیار باشید؛ کوالالامپور یکی از شهرهای جوان و بزرگ جهان است که در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان شده و بیش‌ترین درآمد مردمش از صنعت گردشگری است. این صنعت سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر از اقصی نقاط جهان می‌باشد.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور

کوالالامپور، پایتخت و اصلی‌ترین شهر کشور مالزی به شمار می‌رود که طرفداران بسیاری هم در بین توریست‌ها دارد. این شهر آب و هوایی بیش‌تر استوایی را تجربه می‌کند و بارندگی‌ها در کوالالامپور شدید است و درجه حرارت معمولا بالا می‌رود. یکی از دلایلی که روی آب و هوای کوالالامپور تاثیر عمده‌ای می‌گذارد نزدیک بودن آن به خط استواست که معمولا آب و هوای این شهر را در کم‌ترین درجه 22 و در بیش‌ترین 33 درجه می‌کند. بیش‌ترین درجه حرارتی که کوالالامپور تا به حال تجربه کرده 37 درجه و کم‌ترین آن 19 درجه می‌باشد. برای رفتن به مالزی دو بازه زمانی خیلی پیشنهاد می‌شود؛ یکی از آن‌ها از ابتدای دسامبر شروع شده و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت که تعطیلات سال نو میلادی و همچنین سال نو چینی در این بازه زمانیست و دیگری در ماه‌های ژوئن، جولای و آگوست بوده که در این زمان بیشتر مسافران از خاورمیانه راهی آن می‌شوند. همچنین در بیشتر کشورها تعطیلات مدارس در این ماه‌ها می‌باشد و زمان مناسبی برای سفر به شمار می‌رود و نیز اواخر سپتامبر تا دسامبر مالزی بسیار خلوت و آرام می‌باشد.
📷

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور

گنتینگ هایلند کوالالامپور Genting highland

گنتینگ یا گنتینگ هایلند یکی از جاذبه‌های دیدنی مالزی در قسمت شمالی کوالالامپور می‌باشد. فاصله گنتینگ درست در بالای کوه با ارتفاع بیش از 1800 متر از سطح دریا قرار گرفته و تا کوالالامپور 51 کیلومتر است. مجموعه گنتینگ با پنج هتل متفاوت از یک مجموعه با بیش از ده هزار اتاق و سوئیت یکی از بزرگ‌ترین مجموعه هتل‌های جهان محسوب می‌شود و اینکه در این مجموعه پارک بازی در فضای باز و همچنین در فضای بسته وجود دارد. دو کازینو بزرگ که تنها کازینوهای موجود در مالزی هستند نیز از بارزترین ویژگی‌های این مجموعه بشمار می‌رود. تعداد زیادی فروشگاه و رستوران هم در این مجموعه وجود دارد که روزانه میزبان هزاران گردشگر از نقاط مختلف دنیا و بویژه آسیای شرقی هستند. برای رسیدن به ارتفاعات گنتینگ شما مسافران این امکان را دارید که از تله کابین مجموعه استفاده کنید که حدود 3٫38 کیلومتر طول دارد و بلندترین و سریع‌ترین تله کابین آسیای جنوب شرقی قلمداد شده است و از دیگر امکانات آن می‌توان به‌: سیرک بزرگ گنتینگ‌، نمایشگاه دنیای سنگ‌ها و نیز امکاناتی بسیار متنوع دیگر در این مجموعه اشاره نمود.
📷

مسجد جامع کوالالامپور Masjid Jamek

مسجد جامع کوالالامپور از کهن‌ترین مساجد مالزی و قدیمی‌ترین مسجد کوالالامپور شناخته می‌شود. این مسجد در محل به هم پیوستن دو رود کلانگ و گومباک در محله ” تون پرئا ” قرار گرفته است. معمار هوبوک، طرح اصلی مسجد را در سال 1909 پایه ریزی کرد و به دستور سلطان سلانگور، نخستین نماز جمعه در همان سال در این مسجد برگزار شد و اینکه محل بنیاد این مسجد، در گذشته قبرستان مردم مالایی بوده و قبل از بنیاد شدن مسجد نگارا، این مسجد اصلی‌ترین مسجد کوالالامپور محسوب می‌گردد. سبک معماری این مسجد دارای ویژگی‌های مغولی و مراکشی ادغام شده است و نشانه‌هایی از طرح‌های اسپانیایی نیز در آن دیده می‌شود.
📷

برج‌‌های دوقلوی پتروناس Petronas Twin Towers

برج‌‌های دوقلوی پتروناس، جزو اولین جاذبه‌‌هایی هستند که هر توریستی در سفر با تور کوالالامپور از آن بازدید می‌کند. این آسمان خراش‌های مدرن و جذاب که با 452 متر ارتفاع از بلندترین برج‌های جهان هم نامبرده می‌شود، به نوعی نماد کوالالامپور هستند که در قلب آن جای خوش کرده‌اند. همچنین هر برج دارای 88 طبقه است و هر دو برج توسط ” مرکز خرید سوریا ” در طبقه پایین به هم وصل می‌شوند. همچنین پلی به ارتفاع 175 متر از سطح زمین که بلندترین پل دو طبقه دنیا می‌باشد، طبقات 41 و 42 این دو برج را به متصل کرده و نورپردازی این برج‌‌ها در طول شب بسیار رویایی و شگفت انگیز است و هر بیننده‌ای را شیفته خود می‌کند.

غارهای باتو Batu Caves

غارهای باتو که به نام “غار میمون‌ها” نیز معروف است، یکی از اماکن مقدس هندوها در این شهر است که از پله‌های زیاد و چشم‌اندازی فوق العاده زیبا برخوردار است. مجسمه بزرگی از الهه‌‌ای هندو و چند معبد کوچک در جوار این غارها نیز هست و اینکه درون غارها مملو از نقاشی‌ها، مجسمه‌‌ها و تندیس‌های هندو می‌باشد که شما را مجذوب خویش می‌کنند و اگر به این مکان دیدنی رفتید، همراه خود بادام زمینی و موز ببرید تا از میمون‌هایی که به استقبال شما می‌آیند، پذیرایی کنید.
📷

بهترین هتل‌های کوالالامپور

هتل ماندارین Mandarin Oriental

هتل ماندارین اورینتال یا ماندارین شرقی به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد و عالی که دارد و همچنین امکانات خوبی که در خود جای داده است توانسته به یکی از مشهورترین و لوکس‌ترین هتل‌های 5 ستاره کوالالامپور تبدیل شود. همچنین این هتل کاملا مابین برج‌های دو قلوی پتروناس و پارک وسیع و سرسبز شهر کوالالامپور قرار گرفته است. این هتل منحصر به فرد 10 ناهارخوری بزرگ دارد که آن را از دیگر رقبایش متمایز کرده و نیز در این رستوران‌ها انواع غذاهای بین المللی و سنتی مالزیایی سرو می‌شود. از دیگر ویژگی‌های بسیار خوب این هتل می‌توان به امکان برقراری ارتباط با کارکنان این اقامتگاه با 9 زبان مختلف و کسب امتیاز 9.7 از وب‌سایت بوکینگ اشاره نمود.

هتل وستین کوالالامپور The Westin

هتل وستین کوالالامپور در اصل موقعیت جغرافیایی بسیار عالی و مناسبی دارد و همین موضوع باعث محبوبیتش شده است. این هتل استخرهای منحصر به فردی و هیجان انگیزی دارد که سبب شهرت و انتخاب آن توسط مسافران و گردشگران تور کوالالامپور شده است. اقامتگاه لوکس وستین 5 ناهار خوری بی نظیر دارد که انواع و اقسام خوراکی و عذاهای خوشمزه را به میهمانانش ارائه می‌کند. از جمله ویژگی‌های خاص این هتل می‌توان به سرگرمی‌های مختلف موجود در آن اشاره نمود که اقامتی خوش و به یادماندنی را برای خانواده‌ها فراهم کرده است و امکانات این هتل عبارت است از‌: وای فای پرسرعت رایگان، استخر در فضای باز، سالن بدنسازی، اتاق مخصوص خانواده‌ها و … که می‌توانید از تک تک آن‌ها نهایت بهره را ببرید.

هتل تریدرز کوالالامپور Traders Hotel

“هتل تریدرز” نیز یکی دیگر از بهترین هتل‌های کوالالامپور است. این اقامتگاه دقیقا درست در مرکز شهر و با فاصله بسیار کمی از برج‌های معروف پتروناس قرار دارد. از ویژگی‌های شاخص این هتل 5 ستاره می‌توان به پنجره‌های بزرگ و نمای شگفت انگیزش از شهر اشاره کرد که دیدی پانوراما و فوق العاده برای مسافران فراهم کرده است. همچنین هتل تریدرز مسیرهای پیاده روی بسیار عالی را دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به راحتی به پارک مرکزی شهر یا برج‌های پتروناس برسید و کلی خوش‌گذرانی کنید. در آخر خوب است بدانید که کارکنان این هتل می‌توانند با 4 زبان مختلف با میهمانان‌شان صحبت کنند و از امکانات آن می‌توان به‌: وای فای پرسرعت رایگان، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی 24 ساعته، خدمات اسپا و … اشاره نمود.

لیست هتل‌های کوالالامپور

در ادامه می‌توانید لیست برخی دیگر از هتل‌های محبوب کوالالامپور را مشاهده بفرمایید
منبع : تور کوالالامپور
submitted by agencies1 to u/agencies1 [link] [comments]


2022.11.22 23:15 tabloshahr تابلو ال ای دی روان

تابلو ال ای دی روان_ برای خرید تابلو ال ای دی روان با تخفیف سایت تابلوسازی نشان شهر را پیدا کردم اما برای خرید بهتر نیاز ب همراهی شما دارم لینک سایت و مطالبی و را در مورد خدماتشون گذاشتم لطفا مطالعه کنید و برای بهتر تصمیم گیری کمکم کنید ممنون
تابلو ال ای دی روان - تابلوسازی نشان شهر بعد از سفارش مشتری ابتدا کار طراحی تابلو را انجام داده و طرح برای مشتری ارسال میگردد. تابلوسازی بعد تایید طرح توسط مشتری مراحل ساخت تابلو را به ترتیب آغاز کرده و در نهایت کار ساخت در زمان تعیین شده به اتمام میرسد، و در محل مورد نظر نصب و اجرا می گردد. (خرید تابلو ال ای دی - تابلو ال ای دی - ساخت تابلو ال ای دی - تابلو ال ای دی قیمت) شما می توانید جهت سفارش و یا مشاوره های قبل خرید با شماره 02188300886 ارتباط برقرار نمایید .
برای خرید ابتدا با توجه به نیاز و بودجه و راهنمایی سایت تابلو خود را انتخاب کنید. سپس طول تابلو را به سانتی متر و عرض یا ارتفاع تابلو به سانتی متر از اندازه های استاندارد موجود انتخاب نمایید. پنل های روان در اندازه های ۳۲ سانتی طول و ۱۶ سانتی عرضی عرضه میشوند. و ۵ سانت از هر طرف نیز قاب می باشد.
تابلوهای led انواع مختلفی دارند که تابلوهای عرضه شده در ایده ال ای دی بصورت روان و سه بعدی می باشند . بردهای استفاده شده در تابلو های ایده بصورت HD است. که در صورت درخواست خریدار از بردهای ایرانی استفاده میشود. البته بردهای HD قابل برنامه ریزی توسط خود مشتری می باشد. و در آینده به راحتی توسط خود فرد قابل برنامه ریزی است. ضمن اینکه تمامی بردها ۳D می باشند.
کیفیت تابلو های قرمز و سبز و سفید کاملا یکسان بوده و تفاوت قیمت تنها از لحاظ رنگ می باشد.

تابلو روان LED

انواع تابلو روان led نسل تازه تابلو متحرک در کشور است که توانایی پخش هرگونه تیزر را داراست.

ال ای دی روان

پنل های تابلو led روان نسل تازه تابلو در کشور است که توانایی پخش هرگونه تیزر را داراست.

تابلو led فول کالر

ال ای دی های فول کالر بصورت تمام رنگی بوده و قابلیت پخش فیلم را دارا می باشند.
معمولا اندازه مناسب برای تابلو تمام رنگی یا به اصطلاح تابلو ال ای دی هفت رنگ یک متر ارتفاع یا عرض و ۱٫۵ الی ۲ متر طول می باشد.

قیمت تابلو روان

قیمت تابلو led در ایده ال ای دی تضمین شده است. در صورت مشاهده قیمت پایینتر با مشخصات اعلامی شرکت تمامی مبلغ شما قبل از تحویل تابلو عودت داده خواهد شد. برای مشاهده قیمت تابلو روان کافی است داخل محصول مورد نظر طول و عرض تابلو دلخواه خود را انتخاب نمایید.
برای استعلام قیمت تابلو متحرک کافی است فرم پیش فاکتور را پر نمایید. قیمت ها به روز رسانی شده و هر روزه کمترین قیمت ممکن ارائه می شود. شرکت ایده ال ای دی یکی از شرکتهای هلدینگ ایده سازان می باشد.
تنها سایت موجود با موجودی بروز و قیمت بسیار مناسب. تمامی محصولات دارای قیمت زیر قیمت بازار بوده و علاوه بر آن دارای تخفیف ویژه به مدت محدود می باشد. محصولات ویژه معرفی شده در سایت شامل تابلو ۱۰۶ در ۵۸ سانت فول کالر یکی از مناسبترین قیمتها را با توجه به فول کالر بودن دارا است.همچنین تابلو ال ای دی قرمز ۷۴ در ۴۸ سانت موجود در تخفیف ویژه ارزانترین نوع تابلو تولیدی این شرکت می باشد.
قیمت تابلو روان led ها با قیمت خیلی پایین دارای قطعات دست دوم و نامرغوب است. که پس از مدتی دچار افت نور و اصطلاحا دچار پیکسل سوختگی میشود.
معمولا این تابلو ها با قاب نو ارائه می شود و براحتی کارکرده بودن آنها قابل تشخیص نمی باشد.

قیمت تابلو ال ای دی

قیمت تابلو ال ای دی به عوامل مختلفی بستگی دارد که بهترین نرخ را در ایده ال ای دی میتوانید مشاهده فرمایید.

تابلو led

برای خرید تابلو می توانید از فروشگاه آنلاین تابلو ایده ال ای دی استفاده نمایید یا در صورت مشکل با شماره های ۰۲۱۶۶۰۱۷۹۲۶ و ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ تماس حاصل نمایید.

تابلو ال ای دی

تابلو مغازه بصورت های مختلفی از جمله تابلو روان و تابلو led ساخته می شود.خرید تابلو از ایده ال ای دی دارای مزایای بسیاری است: شما میتوانید همراه با تابلو خود سیدی برنامه ریزی تابلو متحرک خود را دریافت کنید علاوه بر آن در هر زمان برای تغییر متن تابلو روان خود می توانید اقدام نمایید. قیمت تابلو متحرک در ایده ال ای دی کاملا رقابتی بوده و کمترین قیمت ممکن در بازار می باشد.
submitted by tabloshahr to u/tabloshahr [link] [comments]


2022.11.21 21:49 tabloshahr تابلو وکیوم پرسی

تابلو وکیوم پرسی_برای محصول تابلو وکیوم پرسی با تخیفیف 30 درصدی سایت تابلوسازی نشان شهر را پیدا کردم تا الان کسی ار محصولات این سایت خریداری کرده است؟ راضی بودین؟من مطالبی در مورد محصولاتشون گذاشتم همراه با لینک سایت لطف کنید مطالعه کنید و نظراتتون را با من درمیان بزارید.
تابلو وکیوم پرسی - تابلوسازی نشان شهر بعد از سفارش مشتری ابتدا کار طراحی تابلو را انجام داده و طرح برای مشتری ارسال میگردد. تابلوسازی بعد تایید طرح توسط مشتری مراحل ساخت تابلو را به ترتیب آغاز کرده و در نهایت کار ساخت در زمان تعیین شده به اتمام میرسد، و در محل مورد نظر نصب و اجرا می گردد. (قیمت تابلو وکیوم - تابلو وکیوم چیست - دستگاه وکیوم حروف برجسته - وکیوم پلکسی) شما می توانید جهت سفارش و یا مشاوره های قبل خرید با شماره 02188300886 ارتباط برقرار نمایید .
تابلو وکیوم یکی از تابلوهای جدیدی است که به تازگی با ورود دستگاه های صنعتی تابلو سازی در سردرب مغازه ها و فروشگاه ها در سطح شهرها زیاد دیده میشود تابلو وکیومی یا تابلوهای پرسی که با قالب های چوبی و با اشعه در داخل دستگاه پلکسی فرم میگیرد و در لبه های آن رینگ استیل کار میشود یکی از خدمات تابلوسازی آنلاین آریو پاسارگاد است شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد با دارا بودن تجهیزات مدرن و به روز امکان تولید گسترده و سری در متراژهای زیاد در کمترین زمان با بیشترین کیفیت را دارا است. خدمات تابلوسازی فوری در سراسر کشور برای تابلو وکیوم و تابلوهای پرسی در دسترس تمام مشتریان و همکاران گرامی میباشد. تابلو وکیوم در حال حاضر جدیدترین مدل تابلو در بین تابلوهای موجود است. لایت باکس وکیومی ، حروف وکیوم تابلوسازی ، تابلو پرسی و تابلو وکیوم پرسی همه از محصولات و تولیدهای شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد است. توضیحات این متریال و تابلو : خلاء تشکیل شده در ترمو فرمینگ، ورق پلاستیکی را با دمای تشکیلی گرم کرده، ​ورق پلکسی روی قالب کشیده می شود و به صورت خلاء در برابر قالب قرار می گیرد. این فرآیند را می توان برای ساخت پلاستیک به اشیاء دائمی مانند حروف های برجسته وکیوم و پوشش های محافظ استفاده کرد. به طور معمول، در طراحی قالب حداقل 3 درجه توصیه می شود. زاویه پیشانی برای کاهش بخش پلاستیکی تشکیل شده از قالب و در صورتی که ورق قالببندی به صورت مکانیکی یا پنوماتیک کشش داده شود، قبل از آوردن آن به سطح قالب و با استفاده از خلاء، می تواند حروف برجسته را وکیوم و داری عمق کرد، مواد مناسب برای استفاده در شکل گیری خلاء به طور معمول گرمانرم هستند. شایع ترین و ساده ترین استفاده از گرمانرم پلاستیکی پلی استایرن HIPS است. برای شکل پذیری حروف وکیوم پرسی یک چوب، فوم ساختاری یا قالب ریخته گری یا ماشین آلومینیومی ساخته میشود. و می تواند تقریبا به هر شکلی شکل بگیرد. تشکیل خلاء نیز برای مواد شفاف مانند اکریلیک مناسب است که به طور گسترده امروزه کاربرد فراوانی در تابلو سازی و ساخت حروف برجسته وکیوم دارد. شکل گیری خلاء اغلب در کلاس های تکنولوژی پایین در سطح مناسب برای قالب سازی حروف برجسته استفاده می شود. این برای بسیاری از محصولات مختلف تابلو سازی استفاده می شود و یک محصول بسیار مفید است. برخی از مشکلات در فرایند تشکیل خلاء وجود دارد. رطوبت جذب شده می تواند گسترش یابد و حباب های درون لایه های داخلی پلاستیک را ایجاد نماید. این به طور قابل توجهی پلاستیک را تضعیف می کند. با این وجود، میتوان با خشک کردن پلاستیک برای یک دوره در دمای بالا، مشکل ذوب شدن را حل کرد. شبکه های می توانند در اطراف قالب شکل بگیرند، که به علت پرهیز از تخریب پلاستیک است و بنابراین باید با دقت نظارت شود. وبینگ همچنین می تواند زمانی رخ دهد که یک قالب بیش از حد بزرگ باشد یا بخشی از قالب بسیار نزدیک باشد. در نهایت، اشکالی که شکل می گیرند اغلب به قالب می چسبند، که با استفاده از یک زاویه پیشین سه درجه یا بیشتر در قالب اصلاح می شود.
قالب سازی حروف وکیوم
الگوهای متعددی برای قالب حروف برجسته وکیوم وجود دارد که می توانند با تشکیل خلاء ایجاد شوند. روش نو آورانه استفاده از شکل دادن به خلاء این است که هر آیتم کوچک را بچرخانید، و آن را چند بار تکرار کنید و سپس خلاء را برای الگوی جدید برای ایجاد یک فرم انعطاف پذیرتر انجام دهید خلاء تشکیل دهنده کمک می کند قطعات جداگانه را با هم هماهنگ ترکرده و این کار را برای ساخت بسیاری از قطعه ها که می تواند به راحتی تکرار شود، ایجاد کنید. قالب چوبی یک ماده رایج برای استفاده می باشد. واضح است چوب نسبتا ارزان است و به مشتری اجازه می دهد تا تغییرات را به راحتی انجام دهد. استفاده از اشیاء بازیافت شده و یا فرمها پایدار ترین راه برای ایجاد یک حروف وکیوم است.
قالب آلومینیومی حروف وکیوم
قالب های آلومینیوم ریخته گری در یک ریخته گری ریخته می شوند. و معمولا دارای خطوط کنترل دما هستند که از آنها عبور می کنند. این کمک می کند تا گرما تولید پلاستیک را تنظیم کرده و همچنین سرعت تولید را افزایش دهد. قالب های آلومینیومی می تواند در برنامه های کاربردی تشکیل دهنده فشار استفاده شود. اشکال اصلی این نوع قالب ها هزینه ی بیشتر است. قالب های آلومینیومی ماشینی مانند آلومینیوم ریخته شده است، اما از یک بلوک جامد آلومینیومی با استفاده از دستگاه CNC و یک برنامه CAD استفاده می شود. به طور معمول، آلومینیوم ماشینی برای قطعات کم عمق استفاده می شود.
قالب کامپوزیتی حروف وکیوم
قالب های کامپوزیتی یک جایگزین ارزان قیمت برای قالب های آلومینیومی هستند. قالب های کامپوزیت معمولا از رزین های پر شده ساخته می شوند که به صورت مایع شروع می شوند و با زمان سخت می شوند. بسته به کاربرد، قالب های کامپوزیت می توانند مدت زمان بسیار طولانی حروف برجسته وکیوم با کیفیت بالا تولید کنند.
تابلو وکیوم یا حروف 3​D
برای ساخت تابلو وکیوم میبایست طرح حروف وکیوم که در برنامه ​مکس طراحی ​شده​، را با دستگاه ​CNC قالب چوبی که از هر طرف 3 سانت ​عمق داده شده باشد تهیه کرد. بعد از تهیه قالب توسط دستگاه خلاء ترمو فرمینگ پلکسی روی قالب کشیده شده و با گرمای داخل دستگاه پلکسی به فرم قالب درآمده و بعد از این مراحل میتوان حروف وکیوم شده را با دستگاه مخصوص برش داد. حروف وکیوم را میتوان با استیل رینگی به مشتری عرضه کرد که ساختار این دو محصول جلوه زیبایی به تابلو خواهد داد. قیمت حروف وکیوم با توجه به مراحل بیشتر ساخت و نوع اجناس مصرفی نسبتا" بالاتر از انواع دیگر حروف برجسته می باشد. پس از طراحی قالبی چوبی برای حروف توسط دستگاه سی ان سی برش خورده و آماده ​میگردد، قالب چوبی در دستگاه حرارتی صنعتی و تحت خلاء بر روی ورق های پلکسی یک تکه پرس میشود. بعد از پرس، شده بر روی پلکسی برجسته و 3 بعدی میشود. در مرحله بعدی روی میز مخصوص برش حروف جداسازی شده و در برخی موارد قابلیت رنگ پذیری و آبکاری کروم را دارد. که حروف وکیوم فانتا کروم را میتوان به مشتری ها عرضه نمود. در این مرحله حروف برجسته آماده لبه زدن میشود
مزایایی تابلو وکیوم نسبت به انواع حروف برجسته
مزیت تابلو وکیوم نسبت به تابلو های برجسته چلنیوم، پلاستیک، استیل، اپوکسی، رزینی، عمق بیشتر و سه بعدی بودن سطح روی ​حروف می باشد. از مزایایی بسیار زیاد این نوع تابلو میتوان به مواردی اشاره کرد که کمتر تابلوی میتواند دید کاملی مشابه با این نوع حروف برجسته داشه باشد. در بعضی از طرح ها فقط فرم کرو و نیم دایره ای میتواند چشم ها رو محو زیبایی تابلو کرده و فلت بودن طرح پیام خاصی به مخاطب ارسال نمیکند. ایجاد فرمها و حجمهای خاص و چشمگیر سه بعدی بر روی حروف به گونه ای که با دیگر روشها امکان پذیر نیست توانایی اجرای نورپردازی های ترکیبی و بسیار چشم نواز که امکان آن در روش های دیگر موجود نیست. سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در مقایسه با طلقهای پلکسی یکپارچگی و استحکام حروف و دوام و عمر بیشتر توانایی شبیه سازی حروف ریخته گری شده برنج و آلومینیوم و دیگر فلزات، در حالیکه از نظر قیمت و وزن چند برابر از آنها کمتر است. سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدی و سه بعدی از مشخصه های اصلی و جدا ناپذیر حروف وکیوم است که در روشهای دیگر دیده نمیشود. و این انحناها و شکستهای خاص نور در آنها، دید منحصر به فرد سه بعدی در حروف را ایجاد میکند. کاملاً ضدآب و مقاوم به شرایط محیطی آفتاب، ضربه، باران و برف، باد،گرد و غبار، رطوبت و ... می باشد. این نوع تابلو 3D به تازگی وارد کشور شده و جذابیتی بی نظیر و دیدی عالی به مشتری منعکس می نماید. ساخت این نوع حروف با دستگاه های مخصوص انجام میگیرد و برخلاف دیگر تابلوهای مرسوم در بازار تجهیزات به خصوصی لازم دارد. شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد به مشتریان گرامی توصیه مینماید در سفارش این نوع تابلو به مواردی مانند سابقه کار قبلی، کارگاه مجهز به دستگاه پرس وکیوم، نمونه کار انجام شده توسط خود تابلوسازی دقت نمایند. قالبسازی پلاستیک برای حروف و نوشته ها یکی از روشهای متداول در کشورهای خارجی برای ساخت حروف برجسته است. که تولید آنها بصورت یک تکه با پرسهای حرارتی صنعتی و تحت خلأ انجام می پذیرد شرکت آریو پاسارگاد امروز مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازی و دستگاه های حروف سازی و قالب سازی حروف وکیوم پلاستیک و آماده ارائه کلیه خدمات تابلوسازی به مشتریان محترم می باشد.
submitted by tabloshahr to u/tabloshahr [link] [comments]


2022.11.21 21:18 tabloshahr تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم _برای تابلو چلنیوم با تخفیف دنبال سایت خوب بودم ک با سایت... و خدماتشون اشنا شدم ک ...درصدم تخفیف روی خدماتشون دارند.میخاستم بدونم تا حالا کسی از خدماتشون استفاده کرده ایت که منو بتونه راهنمایی کنه؟
تابلو چلنیوم چیست – تابلوسازی نشان شهر بعد از سفارش مشتری ابتدا کار طراحی تابلو را انجام داده و طرح برای مشتری ارسال میگردد. تابلوسازی بعد تایید طرح توسط مشتری مراحل ساخت تابلو را به ترتیب آغاز کرده و در نهایت کار ساخت در زمان تعیین شده به اتمام میرسد، و در محل مورد نظر نصب و اجرا می گردد - تابلو چلنیوم قیمت-چلنیوم به انگلیسی-قیمت تابلو چلنیوم مشهد - شما می توانید جهت سفارش و یا مشاوره های قبل خرید با شماره 02188300886 ارتباط برقرار نمایید .
چلنیوم چیست و چه کاربردی دارد؟ با ورود چلنیوم به صنعت تابلوسازی با یک تحول عظیم در دنیای تابلوسازی روبه رو شدیم . از ورود آن به حرفه تابلوسازی چند سالی بیش نمی گذرد با این وجودطرفداران زیادی پیدا کرده است. چنل (channel) یعنی جسم یا کانالی که شکل یو (u) باشد و استفاده ازین کلمه بدین معنی است که حرف یا شکلی را بعد از چسباندن به شکل یو (u) درمی آیند و چون جنس لبه از ورقه نازک آلومینیومی می باشد از ادغام این دو کلمه چلنیوم بوجود می آید. تاریخچه چلنیوم : در اواسط سال 2000میلادی شرکت اسپانیایی ام سی آی با تکنولوژی های برتر روز دنیا توانست آلومینیوم را به شکل براق و چون آیینه مانند با انعطاف پذیری بالایی در آورد که همچون استیل بنظر آید.بعد از طی اندک زمانی کشور تایوان از این روش مبتکرانه استفاده کرد و محصول مشابه آن را با کیفیتی متمایزتر با نام تجاری آلوباند روانه ب بازار کرد ،سپس کشور چین متعاقبا با کمی دخل و تصرف در صنعت محصول مورد نظر لبه های چلنیوم را در عرصه تبلیغات جهت ساخت حروف و اشکال وارد بازار تبلیغات نمود. بعضی از برند های معتبر با نام های آلوشاین- آلوتیپ-آلووان- آلومکس-گلکسی – امروزه در کشور ما دارای بازار پر رونقی هستند. تابلو چلنیوم چیست؟ تابلو چلنیوم در حقیقت به حروف و تابلوهایی اطلاق می گردد که لبه حروف آن از جنس چلنیوم باشد. لبه حروف یعنی جایی از حروف که باعث برجستگی آن ها می شود و اغلب دارای رنگ های طلایی و نقره ای هستند.لبه چلنیوم مهم ترین قسمت تابلو می باشد که از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که به اختصار به آن چلنیوم گفته می شود. ساخت و تولید این تابلوها حتما باید براساس به روزترین متد و استانداردهای دنیا صورت گیرد. این تابلوها جذابیت و جلوه منحصر به فردی دارند به این خاطر که هم در روز با نو آفتاب بازتاب خیره کننده ای به حروف می دهد و هم در شب و مکان های کم نور توسط نورهای smd جلوه ای زیبا به کار می بخشد . لایه بالایی تابلوهای چلنیوم و قسمتی که نور را عبور می دهد بخش بسیار مهمی به شمار می اید که بایستی حتما به دست متخصصین با سابقه این امر صورت گیرد به این خاطر که طراحی ساخت آن به شدت حساس بوده و به دقت بالایی نیاز دارد. جنس لایه رویی تابلو چلنیوم پلکسی گلاس است و برای زیرسازی تابلوهایی که نور smd بر روی آن سوار می شود از پلاستیک های فشرده تحت عنوانpvc به کار می گیرند. تابلو چلنیوم به دلیل تنوع رنگی و استحکام بالا یکی از پر طرفدارترین تابلوهای حروف برجسته در تابلو سازی می باشد. کاربرد و مزایای تابلو چلنیوم : 1 )طول عمر بالا 2 ) بهینه سازی مصرف انرژی 3 ) تنوع در ایجاد هرگونه طرح و رنگ ،سایز 4 ) جذابیت بالا با نور پردازی و چشم اندازی چشم گیر 5 ) قابلیت سرویس آسان 6 ) مقاوم در برابر انواع شرایط جوی 7 ) دارای قابلیت شست وشو انواع تابلو چلنیوم از زمان ورود تابلو چلنیوم با بازار تبلیغاتی تابلوسازی تا به امروز زمان زیادی نمی گذارد اما در همین مدت کم طرفداران زیادی پیداکرده است و مورد رضایت و استقبال بیشتر صاحبین مشاغل قرار گرفته است به طوری که در حال حاضر کمتر جایی را می بینیم که از تابلو چلنیوم به عنوان سر درب مغازه و فروشگاه خود استفاده نکرده باشند. که دلیل اصلی آن هم تنوع رنگی و اشکال حروف و مانایی کیفیت آن الست. تابلو چلنیوم تابان تابلو سازان مجرب و با سابقه این فرصت را مغتنم شمذده و با ایده های خلاقانه اقدام به ساخت و تولید انواع چلنیوم شدند که عبارتند از؛ تابلو چلنیووم ساده تابو پلکسی دوبل تابلو چلنیوم RGB تابلو فول کالر تابلو چلنیوم پانچ یا الماسی تابلو لبه پانچ تابلو چلنیوم کریستال جدید روش های ساخت تابلو چلنیوم روش ساخت تابلو چلنیوم به صورت دستی: در این روش تمامی مراحل با دستان هنرمند حروف سازان و متخصصین این امر به لبه ها حالت داده می شود و تنها قسمتی که نمی توان به صورت دستی انجام داد قسمت رویه آن است که از جنس پلکسی گلاس می باشد و بایستی با دستگاه لیزر برش داده شود که البته شایان ذکر است این روش متقاضیان بیشتری نیز دارد. روش ساخت تابلو چلنیوم توسط برش با دستگاه: در این روش؛ لبه با دستگاه خم وبرش حالت داده می شود و تمامی زوایا و حالت حروف نیز با دستگاه برش شکل می گیرد و تنها توسط حروف سازان و پلکسی گلاس مونتاژ می شود. این روش طرفداران زیادی ندارد به این خاطر که تابلوسازی یک هنر است و باید توسط یک هنرمند طراحی شود و با دقت و ظرافت و حساسیت های هنرمندانه پیاده سازی شود ویژگی و مزایای تابلو چلنیوم همانطور که اشاره کردیم لبه چلنیوم از جنس آلومینیوم است و این امر باعث شده تا این تابلوها دارای استحکام بیشتری نسبت به سایر تابلوها داشته باشد و در برابر شرایط جوی دوام زیادی داشته باشد. تولید کنندگان لبه های چلنیوم به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار از نوارهای اسفنجی بهره گرفته اند تا مانع ورود گرد و خاک و آب شوند. تا پیش از نصب رول های چلنیوم؛ بر روی آن ها یک رویه پلاستیکی محافظ وجود دارد تا مانع هر گونه خط و خش شود ولی در هنگام نصب بایستی رویه پلاستیکی را از آن جدا کنند زیرا در برایر گرما ذوب شده و به حروف می چسبد. چلنیوم دارای تنوع رنگی است و به هیچ عنوان رنگ آن تغییری نخواهد کرد و در رنگ های طلایی و نقره ای آن شاهد حالت براق و آیینه ای هستیم. ورق های چلنیوم با کیفیت و مرغوب ضخامت بیشتری دارند که این مساله کارهای با مساحت بیشتر و در ارتفاع را به دلیل سنگینی کار تضمین می کند. عرض لبه های چلنیوم 7؛ 9 و 11 می باشد که اغلب برای کارهایی که قرار است در ارتفاع بیشتری نصب شوند از ورق های 11 سانتی استفاده می کنند. امروزه از میان اقسام مختلف تابلو یکی از برجسته ترین تابلو ها تابلو چنلیوم میباشد که جزئ محبوب ترین تابلوهای تبلیغاتی میباشند تابلو چنلیوم که در مکان های مختلف قابل استفاده میباشد از دو جزئ جنس کامپوزیت و چنلیوم تشکیل میشود که کامپوزیت بعنوان زمینه کار و حروف چلنیوم جهت نوشتار برجسته روی کامپوزیت مورد استفاده قرار میگیرد حروف چلنیوم نسل جدیدی ازبرند های تبلیغی میباشند که قابلیت نورپردازی و استفاده از پلکسی هایی با رنگ های متنوع میباشد که علاوه بر استقامت بیشتری نسبت به سایر تابلو ها قابلیت مانوردهی بهتری از سایر حروف میباشد حروف چلنیوم برجسته دارای طرفداران بسیاری در صنعت تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی و صدالبته کسانی که نسبت به تبلیغات محل کسب و یا شرکت خود و… حساسیت بیشتری دارند میباشد تغذیه نور و روشنایی حروف از لامپ های اس ام دی و یا ال ای دی های مخصوص با پایین ترین وات و آمپر میباشد که خود نسبت به مصرف انرژی خود امروزه نکته ای حائز اهمیت است کیفیت تابلو های چلنیوم : کیفیت بسیار عالی چلنیوم باعث می شود در برابر گرمای آفتاب و شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان داده و رنگ و تغییر شکلی در خود ایجاد نکند و از لحاظ زیبایی و استقامت زیباتر و بهتر از انواع دیگر حروف باشد ضمن اینکه حروف چلنیوم تا حدی نیز در مقابل صدمات ضربه ای نیز مقاوم است . مزیت استفاده از لبه های آلومینیومی چلنیوم در ساخت حروف و اشکال اینست که از نظر وزنی بسیار سبک میباشد. لبه های چلنیوم از آلیاژ آلومینیوم و استیل ساخته میشوند که به همین سبب از نظر ظاهر همچون استیل زیبا و از نظر استقامت چون آلومینیوم است. از دیگر مزیت های چلنیوم نسبت به بعضی از لبه ها مثل پلکسی و فلز اینست که به خود گرد و غبار و…نمیگیرد و طی گذشت زمان ماندگار و ثبات بیشتری دارد. تشخیص چلنیوم اصل از چینی : بین لبه های چلنیوم اصلی و چینی اختلافات زیادی وجود دارد که ما در اینجا به برخی ازآنان اشاره می کنیم : 1 ) ضخامت لبه چلنیوم های چینی نسبت به صلی دارای ضخامت های کمتری هستند که در ساخت حروف استحکام کمتری دارند و با کمترین خم و فشار و ضربه تغییر شکل داده ، حتی سوراخ میشوند. 2 ) رنگ پذیری یکی دیگر از تفاوتهای لبه های چلنیوم ثبات رنگ آنها میباشد که لبه های اصلی نسبت به سایر لبه ها دارای استقامت بیشتری نسبت به نور آفتاب و گرما و برف و بارانهای اسیدی محیط پیرامون خود دارند که هیچگونه تغییر رنگ و شکل نمیدهند و همیشه براق می مانند.
submitted by tabloshahr to u/tabloshahr [link] [comments]


2022.11.21 20:53 barbarimashhad باربري مشهد به مهريز

باربري مشهد به مهريز- من دنبال باربري مشهد به مهريز با تخفیف بودم که با سایت باربري مشهد با تخفیف 70 درصدی اشنا شدم تا حالا کسی از خدمات این سایت استفاده کرده است؟برای اشنایی بیشترهم از مطالب سایت هم لینک سایتو گذاشتم لطفا مطالعه کنید و نظر خودتونو بگید تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم.
در قرن بيستم يكي از نخستين وسايل نقليه اي كه جهت حمل بار طراحي شد كاميون بود كه اين وسيله نقليه علاوه بر اينكه جهت حمل كالا و مواد سنگين كاربرد دارد همچنان به عنوان ماشين آتش نشاني هم مي‌توان از آن استفاده كرد. در آن سال ها يكي از شركت هايي كه اين كاميون ها را طراحي و توليد نمود شركت مرسدس بنز بود .اين شركت در سال 1959 ميلادي اقدام به توليد كاميوني با نام kurzhauber نمود كه بسيار در صنعت حمل و نقل مورد توجه عموم قرار گرفت به طوري كه تعداد زيادي از اين كاميون ها به كشورهايي مثل خاورميانه ، آفريقا و يا آمريكاي جنوبي صادر شدند. خاور از كجا آمد؟ در سال 1965 كاميون مرسدس بنز به نام ال پي 608 كه يكي از مدل هاي ساده كاميون بود ، طراحي شد كه در آن زمان بيشتر آن را با نام كاميون مكعبي مي‌شناختند. اما درايران با نام خاور 608 معروف بود و به اين ترتيب بازار فروش خاور در ايران رونق پيدا كرد . گروه صنعنتي خاور يكي از شركت هايي بود كه در آن زمان فعاليت خود را در عرصه مونتاژ و فروش كاميون هاي بنز آغاز كرد كه بعدها اين شركت با نام ايران خودرو ديزل معروف شد. اين گروه صنعتي زماني كه كار خود را شروع كرد روزانه يكي دستگاه كاميون مونتاژمي‌كرد اما در سال 1343 خورشيدي با توجه به اينكه تقاضاي مردم روز به روز براي خريد اين كاميون ها افزايش پيدا كرد ، اين شركت اقداماتي براي توسعه تجهيزات كارخانه اي و نيروي كار انجام داد و به اين ترتيب توانست به تدريج كاميون هاي بيشتري توليد كند. در حال حاضر شاهد كاميون هاي خاور در مدل هاي متفاوت كاركرده ، نو و يا حتي مستهلك در جاده هاي ايران هستيم كه هر كدام مشغول حمل بار هستند و هر روزه در جاده هاي ايران تردد دارند. مدل هاي خاور بنز يك از مدل هاي خاور كه در اينجا مي‌توانيم به آنها اشاره نماييم خاور 608 است كه شاهد تبليغات روزانه آن در كنار خاورهاي ديگري مانند خاور 808 و خاور 813 هستيم. در حال حاضر افراد زيادي تمايل به خريد اين نوع خاورها و يا خاورهاي شبيه به آن دارند . در مقابل بعضي از افراد هم ترجيح مي‌دهند اين خاورها را اجاره نمايند و با آن مشغول به كار شوند . به اين ترتيب با مالك كاميون توافق مي‌كنند كه قسمتي از درآمد حاصل از فعاليت خود بر روي ماشين را با او تقسيم كنند. خاور بنز 608 در مدل 314OM داراي 110 اسب بخار در 2800 دور در دقيقه قدرت موتور دارد . حداكثر گشتاور آن 340 نيوتن متر در 2000–1400مي‌باشد و استاندارد يورو 2 هم دارد. اين مدل از خاور مشتكل از 5 دنده ميباشد و داراي صفحه كلاچ تك صفحه اي خشك ميباشد. وزن اين وسيله چيزي در حدود 4 تن است و ميزان باري كه ميتواند تحمل نمايد در حدود 6 تن ميباشد.
submitted by barbarimashhad to u/barbarimashhad [link] [comments]


2022.11.19 19:54 tabloshahr نصب تابلو کامپوزیت

نصب تابلو کامپوزیت _ برای نصب تابلو کامپوزیت دنبال یک سایت خوب و بااطمینان هستم،خودم سایت تابلوسازی نشان شهر را با تخفیف 30 درصدی پیدا کردم اما تا حالا از خدماتشون استفاده نکردم،لینک سایتشون داخل پست گزاشتم ممنون میشم نگاه کنید و اگر نظری دارین با من درمیان بگذارید تا بتونم بهترین نتیجه رو بگیرم.
نصب تابلو کامپوزیت - تابلوسازی نشان شهر بعد از سفارش مشتری ابتدا کار طراحی تابلو را انجام داده و طرح برای مشتری ارسال میگردد. تابلوسازی بعد تایید طرح توسط مشتری مراحل ساخت تابلو را به ترتیب آغاز کرده و در نهایت کار ساخت در زمان تعیین شده به اتمام میرسد، و در محل مورد نظر نصب و اجرا می گردد. (قیمت هر متر تابلو کامپوزیت - تابلو کامپوزیت مشکی - تفاوت تابلو کامپوزیت و چلنیوم - ساخت تابلو کامپوزیت) شما می توانید جهت سفارش و یا مشاوره های قبل خرید با شماره 02188300886 ارتباط برقرار نمایید .
تابلو سازی و نصب نمای کامپوزیت
تابلو های تبلیغاتی معمولا در راستای کاربردی بودن و تاثیر بر فروش مجموعه ها و همچنین معرفی برندها، بعد از طی نمودن مراحل ساخت نیاز به نصب بر روی سردر یا محل مورد نظر دارند که خود به چند مرحله تقسیم می شوند و توسط مجموعه ها یا شرکت های تابلو سازی انجام می گیرند. تابلو چلنیوم، تابلو نئون، تابلو استیل و بسیاری دیگر از تابلو ها که جنبه تبلیغاتی دارند می بایست جهت معرفی مجموعه های مختلف به مرحله نصب برسند. که بعضا نیازمند زمینه مورد نظر مانند نمای چوب یا نمای کامپوزیت نیز می باشند. در ادامه با توضیحاتی در مورد نمای کامپوزیت و مراحل نصب آن با ما همراه باشید.
نمای کامپوزیت چیست؟
کامپوزیت به ورق هایی گفته می شود که توسط آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته می شود که در توضیح دقیق تری از آن باید عنوان نمود که با قرار گرفتن آلومینیوم بین پلی اتیلن، ورق های کامپوزیت تولید می شوند که در جهت مقاوم نمودن آنها از لایه های چسب عایق، لایه رنگ پلی استر و روکش نایلونی استفاده می نمایند.
کامپوزیت امروزه دارای کاربردهای فراوانی می باشد و در بسیاری از مشاغل و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال می توان از کاربرد ورق های کامپوزیت در صنعت هواپیما سازی، خودرو سازی، صنعت ساختمان، تولید وسایل پزشکی، صنایع نظامی و ... اشاره نمود.
اما یکی از حرفه ها و صنایعی که کامپوزیت در آن از متریال های کاربردی بشمار می رود صنعت تابلو سازی می باشد که ماهیت اصلی این حرفه تولید و نصب تابلو های تبلیغاتی به عنوان تابلو مغازه و اماکن دولتی و خصوصی است و یکی از مهمترین مشاغل در ارتباط با تبلیغات محیطی نیز می باشد.
همانطور که گفتیم تابلو سازی از حرفه هایی بشمار می رود که کامپوزیت در آن یکی از متریال های پر کاربرد می باشد. در واقع کامپوزیت در تابلو سازی نوعی نما و زیر کار می باشد که معمولا به عنوان زیر کار حروف های برجسته به کار می رود. تابلو استیل، تابلو چلنیوم و بسیاری دیگر از حروف های برجسته از تابلو هایی هستند که جهت نصب نیاز به زیر سازی دارند که این زیر سازی می تواند، سنگ، چوب، آهن و یا کامپوزیت که مبحث اصلی در این مطلب است باشد. از دلایل مهمی که در جهت زیر سازی حروف برجسته از کامپوزیت استفاده می شود، علاوه بر زیبایی تابلو تبلیغاتی بحث سیم کشی تابلو می باشد. نصب زیر سازی یا نمای کامپوزیت در تابلو حروف برجسته باعث عدم رویت سیم های متعدد در راستای روشنایی حروف برجسته می باشد که با انجام آن تابلو ساخته شده دارای هارمونی مناسبی خواهد بود و تمام سیم کشی های حروف از قسمت پشت کامپوزیت انجام می گیرد.
در مورد رنگ بندی نمای کامپوزیت یا تابلو کامپوزیت نیز باید یاد آور شد که وجود رنگ های متنوع در کامپوزیت یکی از محاسن این نما بشمار می رود که هر کدام از آنها با توجه به برند های مختلف از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند.
نکته دیگر در مورد نمای کامپوزیت، تلفیق آن با متریال های دیگر می باشد. به عنوان مثال اجرای نمای کامپوزیت و چوب ترمووود می تواند در ساخت و اجرای تابلو های مدرن تبلیغاتی همراه با ایده های نو توسط مجموعه ها، گروه ها و شرکت های تابلو سازی پدید آورنده تابلو و آثار زیبایی باشد که البته شناخت رنگ ها و طراحی مناسب و درخور یک مجموعه از مکمل های آن بشمار می رود و می تواند در خروجی و پایان کار یک پروژه تابلو سازی موثر و مفید واقع شود.
همچنین باید به موضوع طول عمر و گارانتی کامپوزیت ها نیز دقت کافی داشت و از بین ده ها برند موجود در بازار که از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند بهترین آنها را انتخاب نمود تا تضمین و ماندگاری نمای کامپوزیت در حداکثر زمان ممکن را به مشتری ارائه داد. به عنوان مثال اجرای نمای کامپوزیت با برند آلومکس یکی از معتبر ترین ها و مرغوب ترین ها در متریال کامپوزیت بشمار می رود که دارای ضمانت نامه معتبر شرکتی نیز می باشد.
مراحل نصب کامپوزیت در تابلو سازی
نمای کامپوزیت یا تابلو کامپوزیت در راستای نصب به مراحل مختلفی تقسیم می شود که مرحله اول آن اسکلت بندی و آهنکشی زیر کار می باشد. آهنکشی در واقع اسکلت اصلی نمای کامپوزیت است که می بایست در اجرای آن دقت کافی توسط کامپوزیت کار لحاظ گردد تا مهمترین بخش که ایمنی نصب یک تابلو می باشد رعایت گردد.
بعد از بازدید از محل نصب تابلو و قبل از اجرای نمای کامپوزیت، تابلو توسط طراح مجموعه تابلو سازی طراحی شده و به تایید کارفرما می رسد و بعد از آن مرحله آهنکشی توسط کامپوزیت کار با توجه به ابعاد مورد نظر آغاز می گردد. بعد از مرحله آهنکشی، متریال کامپوزیت در ابعاد مشخص و مرتبط با نوع اسکلت بندی برش داده می شود و بعد از آن توسط ابزار شیار زن، لبه های کامپوزیت شیار داده شده و روی آهن قرار داده می شود که البته این نوع اجرا درز فیکس نامیده می شود و در صورت نیاز نیز می توان از اجراهایی نظیر اچ و ال، هنگ و هوک نیز استفاده نمود که هر کدام از آنها با توجه به نوع سفارش اجرا می شوند.
از محاسن درز فیکس در اجرای نمای کامپوزیت می توان به زیبایی، جداسازی آسان تایل های کامپوزیت، نصب همسطح حروف برجسته روی کامپوزیت و همچنین طول عمر و ثبات در اجرای کامپوزیت اشاره نمود که از پرکاربرد ترین اجراها در ساخت تابلو تبلیغاتی نیز بشمار می رود.
بعد از نصب تایل های کامپوزیت و اتمام اجرای نمای کامپوزیت، در محله آخر نوبت به نصب و روشنایی حروف برجسته می رسد که قبل از آن پلات طرح مورد نظر روی نمای کامپوزیت نصب شده و در انتها نصاب مبادرت به نصب و روشنایی حروف برجسته می نماید. همچنین موضوع قیمت نمای کامپوزیت یا تابلو کامپوزیت در تابلو سازی نیز با توجه به ورق مصرفی و متر مربع محاسبه می گردد که از عوامل دخیل در آن می توان به نوع اجرا، قیمت حروف برجسته، برند مورد استفاده کامپوزیت و دیگر متریال های به کار رفته در تابلو ساخته شده اشاره نمود.
submitted by tabloshahr to u/tabloshahr [link] [comments]


2022.11.05 11:04 heblexco لیفتراک کوماتسو


لیفتراک کوماتسو

لیفتراک کوماتسو به عنوان یکی از بهترین لیفتراک ها برای نوآوری در طراحی و برتری تولید، شهرت خوبی به دست آورده اند. کوماتسو یکی از با کیفیت ترین لیفتراک هایی را که می توانید پیدا کنید، تولید می کند. اگر به دنبال لیفتراک هستید، اما مطمئن نیستید که کدام نوع لیفتراک به بهترین وجه با نیازهای خاص شما مطابقت دارد، یکی از بهترین گزینه های انتخابی بدون شک لیفتراک کوماتسو می باشد.
شرکت تولیدی لیفتراک کوماتسو komatsu در سال 1921 تاسیس شد. نام آن برگرفته از شهر ژاپنی “کوماتسو” است که به انگلیسی به عنوان “درخت کاج کوچک” ترجمه می شود. طبق یک افسانه، امپراتور راهب کازان نهال کاج را کاشت و منطقه ای که در آن رشد کرد “سونو نو کوماتسوبارا” (زمین کوچک کاج با باغ) نام گرفت. از آن زمان این نام به «کوماتسو» خلاصه شده است. اولین نمادی که برای نشان دادن کوماتسو انتخاب شد درخت کاج کوچک بود. امروزه لوگوی جدید تصویر کوماتسو از قابلیت اطمینان، ثبات و قدرت را منعکس می کند. طراحی و رنگ آبی زنده آن نمادی از شخصیت سازمانی جسورانه است و نشان می دهد که لیفتراک کوماتسو در نوآوری های تکنولوژیکی پیشرو است.
در دهه 1960 در ایالات متحده، کوماتسو بازاریابی محصولات خود را آغاز کرد و تا سال 1970 یک شرکت تولیدی در آمریکای شمالی با چشم اندازی تازه برای صنعت تأسیس شد. هدف آنها این بود که چیزی بیش از یک تامین کننده باشند، هدف تبدیل به یک شریک قابل اعتماد بود که بتواند پشتیبانی مداوم برای هر مشتری ارائه دهد. امروزه، کوماتسو دومین تولید کننده و تامین کننده تجهیزات لیفتراک در آمریکای شمالی با قابلیت اطمینان است که در رتبه دوم بعد از شرکت کاترپیلار ( Caterpillar Inc ) قرار دارد.
📷📷​
محصولات شرکت کوماتسو، توانسته تقریباً تمام نیازهای صنعتگران را تأمین کند. در طراحی و ساخت ماشین آلات کوماتسو از مدرن ترین و جدیدترین فناوری ها استفاده شده است. شرکت کوماتسو انواع مدل لیفتراک و کامیون های مجهز به بالابر برقی را برای کاربردهای متنوع در صنایع مختلف تولید می کند. علاوه بر این، شرکت کوماتسو خدمات پس از فروش گسترده ای را توسط بهترین تکنسین های خود، به خریداران ارائه می کند. در طراحی و ساخت ماشین آلات کوماتسو از مدرن ترین و جدیدترین فناوری ها بهره گرفته شده است.
لیفتراک کوماتسو یکی از محصولات بسیار پر کاربرد این شرکت می باشد که در سرتا سر دنیا به دلیل کیفیت در ساخت و بازدهی بالا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. تمامی تولیدات لیفتراک این کمپانی دارای تاییده های مختلف بین المللی شبیه به ISO 9001 Quality Management System و یا ISO 14001 Environmental Management Systemm می باشد. از تولیدات این شرکت می توان به لیفتراک دیزل، لیفتراک دوگانه سوز و لیفتراک برقی اشاره نمود که با بالاترین استاندارد های جهانی تولید و روانه بازار مصرف می شوند.

لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو

از لیفتراک های دوگانه سوز به جهت کاهش مصرف سوخت و افزایش بازدهی کار استفاده می شود. این لیفتراک ها آلودگی بسیار کمتری نسبت به لیفتراک های دیزلی تولید می نمایند پس می توان این نوع لیفتراک را دوست محیط زیست هم دانست. لیفتراک های دوگانه سوز در محیط های باز و همچنین در سالن های سرپوشیده با تهویه مطلوب کاربرد دارند.
لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو دارای طراحی عالی است که حتی کوچکترین جزئیات را نیز پوشش می دهد. شرکت کوماتسو 80 سال تخصص مهندسی را به کار گرفته است تا این مدل را به مدلی تبدیل کند که عملکردی بهتر و قدرت بی نظیری را حتی برای سخت ترین مشاغل شما ارائه دهد. از فناوری پیشرفته هوای پاک استفاده می‌کند تا میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای را به پایین‌تر از مقررات برساند. این به شما و کارمندانتان محیط کاری بسیار دلپذیرتر و سازنده تری می دهد.
از مزایای لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1) مصرف کمتر سوخت تا حدود 50 درصد 2) خطر آلایندگی کمتر برای محیط زیست 3) پیمودن مسافت بیشتر در طی عملیات حمل بار 4) لاستیک های پرقدرت و با قابلیت باد کردن 5) سهولت رانندگی با آنها 6) آلودگی صوتی کمتر

لیفتراک دیزل کوماتسو

لیفتراک های دیزلی برای حمل بار تا وزن های بسیار بالا مناسب هستند و قابلیت استفاده در انواع شرایط محیطی را داشته و مقاومت بالایی دارند. لیفتراک دیزل، یکی از رایج ترین و پرکاربردی ترین لیفتراک ها نسبت به نوع دوگانه سوز و برقی می باشد. ساختار و نوع احتراق درون موتورهای دیزل باعث شده است تا لیفتراک های دیزلی قدرت بیشتری نبست به نوع مشابه خود با سوخت برقی یا بنزینی – گازی داشته باشند.
یک فناوری پیشرفته موتور و یک سیستم هیدرولیک منحصر به فرد در این سری از تولیدات شرکت کوماتسو گرد هم آمده اند تا به شما کاهش باورنکردنی در کل هزینه های عملیاتی و عملکرد کارکرد تسهیلات ارائه دهند. موتور دیزل این نوع لیفتراک کاملاً به صورت الکترونیکی کنترل می شود و دارای یک سیستم کاتالیزوری 3 جهته است که آخرین مقررات آلایندگی را برای محیط کاری رعایت می کند.

لیفتراک برقی کوماتسو

اگر به دنبال کاهش قابل توجه کل هزینه های عملیاتی هستید، لیفتراک های برقی کوماتسو را در نظر بگیرید. این مدل ها برای بهبود عملکرد و بهره وری طراحی شده اند. لیفتراک های برقی کواتسو در دو مدل سه و چهار چرخ تولید می شوند
این لیفتراک با نیروی محرکه الکتریکی که با یک باطری اسیدی – سربی تغذیه می شود کار می کند. لیفتراک برقی کوماتسو، دارای توان موتور بالا و باتری بسیار قوی و مناسب برای فضاهایی است که نباید هیچ گونه آلودگی تولید شود. موتور این نوع لیفتراک، از نوع AC با ضریب اطمینان بالا و سیستم تولید انرژی می باشد.
📷📷​

فروش لیفتراک کوماتسو

هایپر صنعت تبریز بعنوان یکی از مجموعه های فعال در زمینه واردات، تامین و فروش انواع لیفتراک کوماتسو می باشند. رنج محصولات این مجموعه را در زمینه لیفتراک های دوگانه سوز دیزل و برقی، تناژ های 1.5 تا 5 تن تشکیل می دهند که با توجه به نیاز مشتری پیشنهاد داده می شوند.

فروش قطعات یدکی لیفتراک کوماتسو

هایپرصنعت تبریز با حذف واسطه های موجود در بازار و عرضه مستقیم کالا و همچنین ارائه محصولات با شرایط مناسب از جمله قیمت رقابتی سعی بر این داشته است که قطعات یدکی اورجینال لیفتراک را در سریع ترین زمان و با قیمتی مطلوب در اختیار شرکت هایی که از این نوع تجهیزات استفاده میکنند قرار دهد. این مجموعه مفتخر است که توانسته با همکاری مستقیم شرکتهای تولیدی داخلی و خارجی و حذف واسطه قطعات انواع لیفتراک را تامین نماید.
خرید بدون واسطه قطعات لیفتراک این امتیاز را برای خریداران این نوع محصولات فراهم مینماید تا علاوه بر پرداخت هزینه های پایین تر قطعات اورجینال را برای دستگاه خود خریداری نمایند که این مسئله در دراز مدت باعث کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری لیفتراک می شود.
از جمله قطعات لیفتراک که در این شرکت عرضه می گردد می توان به لوازم مصرفی برند های معتبر جهانی از قبیل:
و واشر ها و کاسه نمد های اصلی، شیلنگ ها و اتصالات هیدرولیک، انواع لاستیک و الحاقیه لیفتراک ، شاخک، انواع باطری و شارژر لیفتراک، و انواع بلبرینگ اشاره نمود.

submitted by heblexco to u/heblexco [link] [comments]


2022.11.02 09:11 shahrmaftool روش توليد و ساخت ميلگرد ساده و مراحل آن

همان‌طور که می‌دانید محصولات فولادی در انواع مختلف و شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند. هر کدام از این محصولات کاربرد‌های مختص به خود را دارند. یکی از محصولات مهم فولادی که نقش مهمی در ساختمان و ساخت‌و‌ساز دارد میلگرد می باشد. به عبارتی میلگرد یکی از مصالح حیاتی و مهم در صنعت ساختمان به شمار می رود. میلگرد همان‌طور که می‌دانید در انواع میلگرد ساده و آجدار به روش‌های متفاوت و طی مراحل خاصی تولید می‌شود. از این رو ما تصمیم گرفتیم در این مقاله در خصوص روش ساخت میلگرد ساده در سایز‌های گوناگون و مراحلی که در فرآیند تولید آن طی می‌شود را برای شما عزیزان بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

روش تولید و ساخت میلگرد ساده

روش ساخت و تولید میلگرد ساده بر روی خواص مکانیکی و فیزیکی و ظاهر آن تاثیر بسزایی دارد. این در حالی است که رعایت نکردن روش تولید استاندارد و یا خرید میلگرد نامناسب در سایز‌های اشتباه، برای یک منطقه جغرافیایی، ممکن است زیان‌های جبران‌ناپذیری را به بار آورد. کارخانه‌های هر کشور، فرآیند تولید خود را بر اساس شرایط اقلیمی و نیاز بازار همان کشور انتخاب می‌کنند. این انتخاب به 4 روش متداول است. احداث و راه‌اندازی خط تولید میلگرد ساده بسیار پر هزینه و زمان بر است. از این رو این فرآیند پس از تاسیس کارخانه تغییری نمی‌کند.
در مجموع، روش تولید میلگرد های ساده به این صورت است که ابتدا آهن در کوره‌های عظیمی ذوب می‌شود. پس از کشش‌های متوالی، این قطعه آهن شکلی مانند استوانه به خود می‌گیرد. سپس استوانه مذکور برش خورده و میلگرد ساده تولید می‌شود. در نهایت میلگرد تولیدی، خنک شده و برای بسته‌بندی آماده می‌گردد.
📷

مراحل ساخت میلگرد ساده به روش نورد گرم

به‌طور کلی، فرآیند تولید اکثر مقاطع فولادی هم‌چون میلگرد، تیرآهن و نبشی مستلزم تولید شمش فولادی و یا بیلت است. از این رو، مراحل اولیه تولید میلگرد ساده و ساخت آن با تولید بیلت آغاز می‌شود.
پس آن که شمش‌ها تولید شد، حال باید برای ساخت میلگرد ساده آن‌ها را آماده کرد. این کار با قرار دادن شمش‌ها در کوره‌های با دمای 1100 درجه سانتی‌گراد (درجه نرم شوندگی) انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است که بیلت‌ها یا شمش‌ها را از طریق یک‌سری جک‌های هیدرولیکی در این کوره قرار می‌دهند. وقتی شمش‌ها داخل کوره قرار گرفتند به وسيله جريانات گردآبی در دمای بالا جهت نورد آماده می‌شوند.
بعد از رسیدن شمش‌ها به دمای مورد نظر، جهت ارسال به خط تولید نورد آماده می‌شوند. طی این فرآیند شمش فولادی نرم شده و از بین غلتک‌هایی با سایز‌های متفاوت عبور می‌کند. با انجام این فرآیند طی مراحلی که انجام می‌گیرد سطح مقطع آن‌ها به دایره و قطر مناسب می‌رسد. در طی این مراحل ، از قطر میلگرد کاسته شده و طول آن افزایش می‌یابد که به این مرحله رافینگ می‌گویند. به عبارتی فرآیند رافینگ طی سه مرحله از قطر شمش‌ها می‌کاهد و به طول آن‌ها می‌افزاید. بعد از مرحله رافينگ بدون گذراندن مراحل استندها (مرحله‌ای برای آجدار کردن میلگرد) به مرحله قیچی متراژ می‌روند که جهت برش میلگرد های تولید شده در طول‌های مشخص به کار برده می‌شود.
سپس میلگرد های ساده تولیدی در زیرگیوتین‌های بسته‌بندی، طبق استاندارد ایزیری ایران (ISIRI) برش داده می‌شوند. در مرحله آخر میلگرد‌ها به صورت بندیل بسته‌بندی می‌شوند.
بندیل به مقداری میلگرد که با استفاده از مفتول به هم بسته شده‌اند گفته می‌شود. برای این کار باید از افراد متخصص استفاده شود. در صورتی که میلگرد‌ها محکم به هم بسته نشوند، احتمال به وجود آمدن مشکل در حمل‌و‌نقل آن‌ها وجود دارد.

مراحل ساخت میلگرد ساده به روش نورد سرد

تولید میلگرد ساده در روش نورد سرد، تا مرحله رافینگ که سه مرحله‌ای می‌باشد، همانند روش نورد گرم ادامه دارد. اما پس از این مرحله در روش نورد سرد، شمش وارد مرحله خنک‌کاری شده و سرد می‌شود.
پس از انجام فرآیند خنک‌کاری، شمش‌ها از نو وارد مرحله نورد می‌شوند. به دلیل اینکه در این روش نرم‌شدگی وجود ندارد، این بار تعداد غلطک‌های بیش‌تری برای تولید میلگرد ساده نیاز است.
تولید میلگرد ساده به روش نورد سرد سبب می‌شود مقاومت و سختی این محصول افزایش چشم‌گیری داشته باشد. در نهایت محصولی با مقاومت بالا تولید می‌شود.
📷

مراحل ساخت میلگرد ساده به روش ترمکس

تولید میلگرد ساده به روش ترمکس از نظر برخی مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی به نظر می‌رسد. اما طی این روش، از مقاومت و سختی میلگرد کاسته می‌شود که شاید برای استفاده در کاربرد‌های مختلف مناسب نباشد.
در روش ترمکس، میلگرد تولیدی در فرآیند نورد گرم را با ورود به محفظه خنک‌سازی که همانند یک لوله است به سرعت با آب و روغن خنک می‌کنند. این امر سبب شکننده شدن میلگرد خواهد شد. به دلیل سرعت بالای این مرحله که سبب داغ ماندن مرکز میلگرد می‌شود، در مرحله بعدی این گرما به سطح میلگرد آمده و سبب افزایش شکل‌پذیری این محصول خواهد شد.

مراحل ساخت میلگرد ساده به روش آلیاژسازی (میکرو آلیاژی)

فرآیند تولید میلگرد ساده به روش میکروآلیاژی، بسیار مشابه فرآیند نورد گرم می‌باشد. تنها تفاوت این دو روش، در این می‌باشد که در فرآیند آلیاژسازی می‌توان عناصر آلیاژی مانند وانادیوم، نیوبیوم، تیتانیوم و... به فولاد افزود. این‌کار سبب می‌شود خواص مکانیکی و فیزیکی محصول به‌طور کامل تغییر کند و برای استفاده در کاربرد‌های مختلف مناسب شود.
با تولید و ساخت میلگرد های ساده به روش آلیاژسازی، خواص مکانیکی و فیزیکی مرکز و سطح میلگرد یکسان خواهد بود؛ زیرا میلگرد در دمای هوا سرد خواهد شد.
کلام آخر
با توجه به مطالب گفته شده در خصوص روش تولید و ساخت میلگرد و شرح مراحل فرآیند این محصول، اکنون با آگاهی کامل‌تری می‌توانید این محصول را خریداری و استفاده نمایید. اگر قصد خرید میلگرد ساده در سایز‌های 10، 6.5 و 5.5 را دارید می‌توانید به سایت شهر مفتول مراجعه نمایید.
شهر مفتول با ارائه انواع محصولات مفتولی مانند مفتول گالوانیزه ، مفتول مسوار ، و انواع محصولات فولادی مانند میلگرد و تیرچه کرومیت و بتنی آماده ارائه انواع خدمات به شما عزیزان می‌باشد. برای خرید می‌توانید با شماره 54483_021 تماس حاصل فرمایید.
submitted by shahrmaftool to u/shahrmaftool [link] [comments]


2022.10.11 12:06 sitemashhadiran چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشیم؟

آیا تا به حالا به داشتن یک وبسایت برای تجارت خویش پندار نموده اید؟ چه‌طور می بایست یک وبسایت حرفه‌ای ایجاد کرد یا این که ویژگی ها یک وبسایت حرفه‌ای چیست؟ یا این که به هیچ وجه چه مشاغلی به وبسایت نیاز دارا‌هستند؟ مشخصا، دلایل بی شماری برای فعال‌ساز‌ی یک وبسایت وجود داراست. ما امروزه در عصری معاش میکنیم که کلیه چیز در بستر وب قابل دسترس میباشد. همینطور همگی اشخاص برای اعمال بیشتر شغل های خویش مثل خرید، فروش، ارسال داده ها و… آغاز از فضای وب استعمال می نمایند. براین اساس اکثر مشاغل در کنار وجود دکان های فیزیکی به فعال سازی مغازه های مجازی در بستر وب و حتی شبکه های عمومی رو آورده اند. بستر کلان وب و رابطه با اشخاص متعدد در عالم، مشخصات یک سایت حرفه ای یکی دلایل فعال‌سازی وبسایت و حصول و شغل های اینترنتی میباشد. ولی در کنار این دلایل، مسائل متفاوت دیگری نیز وجود داراست که یک صاحبکار یا این که کارآفرین را ترغیب به داشتن تارنما می نماید.
دلایل نیاز به وب سایت چیست؟ دلایل نیاز به وبسایت دلایل نیاز به وب سایت امروزه با اعتنا به بسط استخراج و شغل های اینترنتی و درپی آن نیاز به فعال سازی وبسایت های متفاوت، موسسه ها مختلفی در بخشها مرزوبوم مانند کمپانی طراحی وب سایت مشهد مبادرت به ساخت وب سایت برای مشاغل گوناگون کرده اند. حالا پرسش اینجاست که چه دلیلی برای فعال سازی یک وبسایت وجود دارااست؟ حتما اشخاص متعددی پیش از اجرا هر کاری مثل خرید یا این که فروش یک جنس، آغاز در وب درخصوص آن تماما مطالعه می نمایند. مبنی بر آمارهای گرفته گردیده، چیزی حدود 81% افراد پیش از تصمیم قطعی در ارتباط موضوعی، به سراغ وب رفته و داده ها مرتبط با آن را کاملا نظارت می نمایند. با اعتنا به‌این قضیه، در صورتیکه شما تحت عنوان مالک تجارت، یک وب سایت با محتوایی جالب در بستر وب داشته باشید، گوگل وب سایت شما‌را در برگه اولیه برای یوزرها اکران خواهد اعطا کرد. به این ترتیب یوزرها به وبسایت مراجعه کرده و ضمن یافتن جواب سوال های خویش از تجهیزات باطن وبسایت نیز استعمال خواهند کرد. براین اساس وجود یک وب سایت به خصوص در بیزینس، اثر متعددی در ارتقا درآمد خواهد داشت.
چرا بایستی تجارت اینترنتی داشته باشیم؟ چرا بایستی بیزنس اینترنتی داشته باشیم چرا بایستی بیزنس اینترنتی داشته باشیم وجود یک دکان حضوری در یک شهر، فقط می‌تواند بخشی از یک حوزه‌ یا این که محله را پوشش دهد، البته پیاده سازی یک وب سایت فروشگاهی، از جمله پیاده سازی فروشگاه آنلاین در مشهد می‌تواند خلال پوشش دهی مجموع مشهد، بخشها دیگر مملکت را نیز در بر بگیرد. براین اساس بیزنس اینترنتی ضمن پوشش دهی مطلوب به ترازو قابل توجهی معیار درآمد را نیز ارتقا می‌دهد. در موقعیت کلی، فعال‌سازی حصول و شغل های اینترنتی مزایای زیادی را در ادامه داراست. به عنوان مثال این مزایا می شود به مورد ها پایین اشاره نمود:
ارتقاء مشتری و برندسازی رابطه سریع خیس و خوب با مشتریان صرفه جویی در طول هم برای صاحبان تجارت و هم برای مشتریان ارتقاء درآمد به ترازو شایان توجه توان تصویب پیشنهاد در هر ساعتی از روز کاهش هزینه تبلیغات نسبت به تبلیغات سنتی مثل بروشور، بنر و… در دسترس بودن مغازه در مجموع ارتفاع سال برای مشتریان ارتقا اعتبار مشاغل چرا به ساخت وب سایت نیاز داریم؟ چرا به ساخت وب سایت نیاز داریم 1 موسسات ساخت وب سایت در مشهد و دیگر بخشها مرز و بوم با گاز در اکنون بازاریابی برای جلب مشتریان خویش می باشند، چون طراحی وب سایت باصرفه و بسیار جالب او‌لین گام برای جلب یوزرها است. در واقع، وب سایت را می قدرت شعبه ای از بیزنس دانست که به صورت اینترنتی کسب درآمد می نماید. همینطور وجود تارنما قادر است در متد پیگیری و جوابدهی به مشتریان خیلی سریع خیس و شل خیس باشد. یک کدام از مهمترین مزیت های وجود وبسایت، رئیس خوب اشخاص به طور ظریف و بدیهی میباشد. ولی برای پیاده سازی و فعال‌سازی یک تارنما، اشخاص گرفتاری های مختلفی به عنوان مثال عدم وجود وقت، عدم بضاعت در مدیر تارنما، مخارج هنگفت طراحی وب سایت و… دارا‌هستند ولی چنانچه به مزیت های این شغل اعتنا کرده و تکنولوژی را به عمل خویش ادغام نمایند، مطلقا بعداز طی مدتی به ترازو درآمد بالایی خواهند رسید. به این ترتیب وجود این گرفتاری ها در صدر طبیعی میباشد البته با آغاز عمل و گسترش به جلو این نگرانی ها از در بین خواهند رفت.
چه کسانی به تارنما نیاز دارا‌هستند؟ در قبل داشتن وب سایت برای مشاغل متعدد ضرورتی نداشت، چون عموم استعمال چندانی از فضای وب نداشتند و مغازه های اینترنتی نیز رونق چندانی نداشت. امروزه به صورت تقریبی بیشتراز 80 درصد عموم برای خریدوفروش کالاهای خویش از بستر وب و وب سایت های فروشگاهی به کار گیری می نمایند. با این تفاسیر وجود تارنما برای مشاغل متفاوت در‌این بعد از ظهر از فرصت مسلما سودآوری بالایی به هم پا خواهد داشت. امروزه بیشتر صاحبان دستیابی و شغل های متفاوت می‌توانند با فعال‌ساز‌ی وبسایت درآمد خویش را به واحد سنجش قابل توجهی ارتقا دهند، البته چه دستیابی و کارهایی در بستر وب بیشترین کسب درآمد را دارا‌هستند؟
تجار و فروشندگان کالاها تاجران و فروشندگان تولیدها یا این که کالاها از عده ای میباشند که نیاز مبرم به وب سایت دارا هستند. به این ترتیب، وجود مغازه های اینترنتی برای این اشخاص به خصوص عده ای که مشتریان همیشگی و بی شماری دارا هستند به ترازو بالایی درآمد آنها را ارتقا خواهد بخشید. یکی‌از مزیت های اساسی وجود دکان های اینترنتی، عدم محدودیت مکانی و وقتی میباشد. درین مغازه ها، مشتریان میتوانند از سراسر مرزوبوم و در هر ساعتی از شبانه روز برای تصویب توصیه خویش مبادرت نمایند. همینطور از سایر مزایای آن نیز می قدرت مفاد ذیل را اسم موفقیت:
جذب کردن مشتریان بیشتر صرفه جویی در مخارج اجاره یا این که حقوق کارگران دسترسی شبانه روزی مشتریان به وب سایت پرورش سریع خیس با به کار گیری از بازاریابی اینترنتی پهناور خیس شدن محدوده جغرافیایی اما در کنار این مزایا می بایست به یکسری نکات دیگر نیز توجه داشته باشید. از جمله می بایست پتانسیل فروش تولیدها خویش را به طور اینترنتی نظارت نمایید. می بایست مشاهده کنید که آیا فعال سازی وب سایت تاثیری در جذب بیشتر مشتریان دارااست یا این که نه؟ به عنوان مثال محصولاتی مانند گاز خانگی یا این که یخچال فریزر، مشتریان حضوری بیشتری نسبت به اینترنتی دارااست. همینطور در صورتی‌که که کالایی برای فروش دارید البته مکانی برای ارائه به مشتری و درآمدزایی ندارید، فعال سازی یک وب سایت فروشگاهی میتواند گرانقدر ترین یاری باشد.
عده بندی راه‌اندازی وبسایت برای اشکال حصول و امور می‌تواند روزنه ای نو برای کسب درآمد خوب و بیشتر باشد. مشاغل مختلفی به عنوان مثال صنعت های، کارخانجات، فراگیری، تولید ها مواد غذایی و… به وب سایت نیاز دارا هستند. ولی با اینکه فعال‌ساز‌ی وب سایت یک تصمیم فردی میباشد، ولی در شکل به کارگیری از این مورد میتواند به معیار قابل توجهی موجب رونق دریافت کردن حصول و امور گردد. همینطور می بایست این نکته را نیز در لحاظ گرفت که استارت کسب درآمد یک تارنما در بالا مقداری زمانبر خواهد بود. بدین ترتیب بایستی یه خرده طاقت و طاقت نیز به خرج اعطا کرد.
submitted by sitemashhadiran to u/sitemashhadiran [link] [comments]